fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

31/ 08/ 2018
  Сьогодні відбулося розширене засідання Комітету з логістики Асоціації, гостем якого став операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін. Ми провели продуктивну та результативну дискусію, зокрема обговорили питання механізму функціонування збірних маршрутів для перевезення вантажів залізницею України та питання щодо закриття малодіяльних залізничних станцій для виконання вантажних операцій. Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за надані пропозиції, які стосуються покращення роботи маршрутних відправок, а також сподіваємось на врахування зауважень від бізнесу представниками ПАТ «Укрзалізниця».
01/

Сьогодні відбулося розширене засідання Комітету з логістики Асоціації, гостем якого став операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін. Ми провели продуктивну та результативну дискусію, зокрема обговорили питання механізму функціонування збірних маршрутів для перевезення вантажів залізницею України та питання щодо закриття малодіяльних залізничних станцій для виконання вантажних операцій.

Ми дякуємо усім учасникам зустрічі за надані пропозиції, які стосуються покращення роботи маршрутних відправок, а також сподіваємось на врахування зауважень від бізнесу представниками ПАТ «Укрзалізниця».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: