fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Логістичні питання

26/ 07/ 2018
  Компанії-члени Комітету з логістики Асоціації зустрілись із керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» (Євген Кравцов, Олександр Карначев, Андрій Рязанцев) для обговорення нещодавно прийнятого рішення Правління ПАТ «Укрзалізниця» щодо зближення тарифних класів та уніфікації тарифів для порожнього пробігу. На зустрічі представники компаній-членів Асоціації, які представляють зернотрейдерів, вантажовідправників, ГМК, експедиторів ще раз висловили свою позицію залишити «Тдод» лише у формулі для розрахунку вантажного пробігу, адже таке нововведення значно збільшує витрати на перевезення вантажів залізницею України. Експерти Асоціації наголосили на тому, що зближувати у цьому році тарифні класи є недоцільним, адже в цьому році вже відбулась дерегуляція вагонної складової, що привела до значного фінансового навантаження на користувачів вагонами ПАТ «Укрзалізниця». Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог, компанії-члени Асоціації вкотре наголошують на важливості дотримання поступового механізму запровадження ринкових цін за користування вагонами ПАТ «Укрзалізниця»!

Компанії-члени Комітету з логістики Асоціації зустрілись із керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» (Євген Кравцов, Олександр Карначев, Андрій Рязанцев) для обговорення нещодавно прийнятого рішення Правління ПАТ «Укрзалізниця» щодо зближення тарифних класів та уніфікації тарифів для порожнього пробігу.

На зустрічі представники компаній-членів Асоціації, які представляють зернотрейдерів, вантажовідправників, ГМК, експедиторів ще раз висловили свою позицію залишити «Тдод» лише у формулі для розрахунку вантажного пробігу, адже таке нововведення значно збільшує витрати на перевезення вантажів залізницею України. Експерти Асоціації наголосили на тому, що зближувати у цьому році тарифні класи є недоцільним, адже в цьому році вже відбулась дерегуляція вагонної складової, що привела до значного фінансового навантаження на користувачів вагонами ПАТ «Укрзалізниця».

Асоціація дякує усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог, компанії-члени Асоціації вкотре наголошують на важливості дотримання поступового механізму запровадження ринкових цін за користування вагонами ПАТ «Укрзалізниця»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: