fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Охорона здоров’я

21/ 06/ 2018
  Наталя Сергієнко, Виконавчий директор Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором сесії на тему «Створення Національної Служби Здоров’я України», в якій взяв участь Олег Петренко, Голова НСЗУ, під час Ukrainian Pharmaceutical Congress 21 червня 2018. Національна служба здоров’я України – це новостворений центральний орган виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Під час сесії піднімались питання особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, перехід на новий вид фінансування медичної допомоги, а також можливість запровадження співоплати медичної послуги у майбутньому.

Наталя Сергієнко, Виконавчий директор Комітету з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації, виступила модератором сесії на тему «Створення Національної Служби Здоров’я України», в якій взяв участь Олег Петренко, Голова НСЗУ, під час Ukrainian Pharmaceutical Congress 21 червня 2018.

Національна служба здоров’я України – це новостворений центральний орган виконавчої влади, що реалізує політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Під час сесії піднімались питання особливості запуску роботи Служби, плани та завдання на поточний рік, діяльність Служби в контексті імплементації медичної реформи, перехід на новий вид фінансування медичної допомоги, а також можливість запровадження співоплати медичної послуги у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: