fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Побутова електротехніка

07/ 06/ 2018
  Представники Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації взяли активну участь в обговоренні проекту Закону “Про електричне та електронне обладнання”. Цей законопроект розроблений експертами Проекту Twinning Європейського Союзу за активної участі членів Комітету Асоціації. Після його прийняття в Україні буде створена європейська система поводження з відходами електронного та електричного обладнання, яка передбачає впровадження принципу розширеної відповідальності виробника, роздільний збір та безпечне перероблення відходів. Даний проект Закону є одним з елементів реалізації Національної стратегії управління відходами, яка передбачає, що до 2030 року в Україні буде створена економіка замкненого циклу, орієнована на безвідходне виробництво і споживання, а більше 70% твердих побутових відходів будуть перероблюватись або повторно використовуватись. Асоціація активно підтримує необхідність створення європейської моделі поводження з відходами в Україні та й надалі залучатиметься до реалізації Національної стратегії та розроблення відповідних нормативно-правових актів.

Представники Комітету побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації взяли активну участь в обговоренні проекту Закону “Про електричне та електронне обладнання”.
Цей законопроект розроблений експертами Проекту Twinning Європейського Союзу за активної участі членів Комітету Асоціації. Після його прийняття в Україні буде створена європейська система поводження з відходами електронного та електричного обладнання, яка передбачає впровадження принципу розширеної відповідальності виробника, роздільний збір та безпечне перероблення відходів.

Даний проект Закону є одним з елементів реалізації Національної стратегії управління відходами, яка передбачає, що до 2030 року в Україні буде створена економіка замкненого циклу, орієнована на безвідходне виробництво і споживання, а більше 70% твердих побутових відходів будуть перероблюватись або повторно використовуватись.
Асоціація активно підтримує необхідність створення європейської моделі поводження з відходами в Україні та й надалі залучатиметься до реалізації Національної стратегії та розроблення відповідних нормативно-правових актів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: