fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Клінічні дослідження

10/ 05/ 2018
  Представники Правління Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації провели зустріч з керівництвом та провідними експертами ДП Державний експертний центр МОЗ України з клінічних досліджень з приводу таких питань: зміни в процедурі подання документів для затвердження клінічних досліджень та суттєвої поправки зміни щодо моменту початку експертизи матеріалів клінічних досліджень запровадження електронної подачі документів та нового ресурсного центру Такі зустрічі проводяться Підкомітетом на постійній основі. Мета зустрічей – обговорити зміни та вирішити поточні питання, які виникають в ході проведення клінічних досліджень в Україні. Як показує досвід Підкомітету, вони допомагають своєчасно планувати поточну діяльність компаній та йти в ногу з останніми реформами в сфері охорони здоров’я. Дякуємо ДП Державний експертний центр МОЗ України за проведену зустріч та обговорення!

Представники Правління Підкомітету з клінічних досліджень Асоціації провели зустріч з керівництвом та провідними експертами ДП “Державний експертний центр МОЗ України” з клінічних досліджень з приводу таких питань:

  • зміни в процедурі подання документів для затвердження клінічних досліджень та суттєвої поправки
  • зміни щодо моменту початку експертизи матеріалів клінічних досліджень
  • запровадження електронної подачі документів та нового ресурсного центру

Такі зустрічі проводяться Підкомітетом на постійній основі. Мета зустрічей – обговорити зміни та вирішити поточні питання, які виникають в ході проведення клінічних досліджень в Україні. Як показує досвід Підкомітету, вони допомагають своєчасно планувати поточну діяльність компаній та йти в ногу з останніми реформами в сфері охорони здоров’я.

Дякуємо ДП “Державний експертний центр МОЗ України” за проведену зустріч та обговорення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: