fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Адріатика — море задоволення: SkyUp розпочинає рейси з Києва до Хорватії

22/ 06/ 2021
  Моря забагато не буває. А відпочинок на узбережжі Адріатики — це тепле море аж до жовтня, а ще смачна кухня, чудові пейзажі і сила-силенна історичних памяток. Починаємо виконувати рейси з Києва у хорватські Пулу, Спліт і Дубровник. Квитки вже можна купити на сайті skyup.aero: Київ — Пула — Київ: з 20 червня щочетверга і щонеділі. Київ — Спліт — Київ: з 23 червня щосереди та щосуботи. Київ — Дубровник — Київ: з 25 червня щоп’ятниці. Інформація щодо в’їзду в Хорватію Для в’їзду у країну громадянам України (за винятком дітей, яким не виповнилося 12 років та які подорожують у супроводі дорослих з документами по одному з перелічених далі критеріїв) необхідно надати документ, що підтверджує відсутність захворювання на Covid-19, отриманий одним із наведених нижче способів на вибір: ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду в країну сертифікований в ЄС експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду в країну сертифікат про повний курс вакцинації без обмежень щодо вакцин, які використовуються в Європі, але за умови, що з моменту введення останньої дози пройшло не менше 14 днів. Сертифікат про вакцинацію має бути наданий лише англійською мовою підтверджене офіційно одужання від Covid-19 і отримання однієї дози вакцини протягом шести місяців з моменту зараження за умови, що з дати введення вакцини до дати прибуття в пункт перетину кордону пройшло не більше 180 днів довідка про позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, від дати проведення якого пройшло не більше 180 днів та за умови наявності у документі підтвердження про одужання. Документ має бути отриманий не менше ніж за 11 днів до в’їзду у Хорватію АБО надання медичної довідки про одужання ПЛР-тест АБО експрес-тест на антиген одразу після прибуття у країну власним коштом, але за умови перебування на самоізоляції до отримання негативного результату. Якщо тест неможливо зробити, самоізоляція має тривати 10 днів Також для в’їзду обов’язково потрібно надавати підтвердження оплаченого проживання на весь період перебування у країні та заповнену завчасно форму. Хорватія — це подорожі між островами й старовинними містечками,  курорти з цілющим повітрям від хвойних дерев й збагаченого морськими солями бризу та смачна їжа й легке місцеве вино. Нагадуємо, пасажири SkyUp, які мають на балансі в особистому кабінеті кошти за скасовані рейси, можуть скористатися ними для оплати квитків. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Моря забагато не буває. А відпочинок на узбережжі Адріатики — це тепле море аж до жовтня, а ще смачна кухня, чудові пейзажі і сила-силенна історичних пам’яток. Починаємо виконувати рейси з Києва у хорватські Пулу, Спліт і Дубровник.

Квитки вже можна купити на сайті skyup.aero:

  • Київ — Пула — Київ: з 20 червня щочетверга і щонеділі.
  • Київ — Спліт — Київ: з 23 червня щосереди та щосуботи.
  • Київ — Дубровник — Київ: з 25 червня щоп’ятниці.

Інформація щодо в’їзду в Хорватію

Для в’їзду у країну громадянам України (за винятком дітей, яким не виповнилося 12 років та які подорожують у супроводі дорослих з документами по одному з перелічених далі критеріїв) необхідно надати документ, що підтверджує відсутність захворювання на Covid-19, отриманий одним із наведених нижче способів на вибір:

  • ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в’їзду в країну
  • сертифікований в ЄС експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в’їзду в країну
  • сертифікат про повний курс вакцинації без обмежень щодо вакцин, які використовуються в Європі, але за умови, що з моменту введення останньої дози пройшло не менше 14 днів. Сертифікат про вакцинацію має бути наданий лише англійською мовою
  • підтверджене офіційно одужання від Covid-19 і отримання однієї дози вакцини протягом шести місяців з моменту зараження за умови, що з дати введення вакцини до дати прибуття в пункт перетину кордону пройшло не більше 180 днів
  • довідка про позитивний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген, від дати проведення якого пройшло не більше 180 днів та за умови наявності у документі підтвердження про одужання. Документ має бути отриманий не менше ніж за 11 днів до в’їзду у Хорватію АБО надання медичної довідки про одужання
  • ПЛР-тест АБО експрес-тест на антиген одразу після прибуття у країну власним коштом, але за умови перебування на самоізоляції до отримання негативного результату. Якщо тест неможливо зробити, самоізоляція має тривати 10 днів

Також для в’їзду обов’язково потрібно надавати підтвердження оплаченого проживання на весь період перебування у країні та заповнену завчасно форму.

Хорватія — це подорожі між островами й старовинними містечками,  курорти з цілющим повітрям від хвойних дерев й збагаченого морськими солями бризу та смачна їжа й легке місцеве вино.

Нагадуємо, пасажири SkyUp, які мають на балансі в особистому кабінеті кошти за скасовані рейси, можуть скористатися ними для оплати квитків. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: