fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Admitad Україна увійшов у ТОП-5 кращих постачальників товарів та послуг

15/ 05/ 2024
  Admitad Україна посів пʼяту сходинку серед кращих постачальників товарів та послуг за результатами 2023 року, згідно з фінансово-економічним аналізом Всеукраїнського галузево-аналітичного центру у розрізі КВЕД 73.12 «Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації» в Україні. Високий результат у рамках такого аналізу є підтвердженням, що Admitad Україна являється надійним партнером. Компанія у повному обсязі виконує свої обов’язки перед клієнтами та партнерами, пропонуючи якісні послуги, і є перспективною компанією для співробітництва.  «ТОП-5 у незалежній галузевій аналітиці 2023 року є гарним підтвердженням нашої сумлінної та плідної роботи на користь наших клієнтів та партнерів, а також нашого внеску у соціально-економічний розвиток країни. Адже попри усю нестабільність, в якій ми живемо кожен день, ми продовжуємо працювати, надавати нові робочі місця та сплачувати податки», –– констатує Феодосій Коваленко, Country Manager Admitad Україна. Реєстр найкращих компаній формується на основі щорічної оцінки серед всіх активних українських підприємств. Кожне з них аналізується за показниками, що визначають попит на їхні послуги чи товари серед клієнтів та споживачів. Також враховуються відкриті реєстри та показники компаній у порівнянні з галуззю та регіоном. До уваги беруться оцінки ефективності роботи капіталу, фінансової стійкості, поточної ліквідності та оборотності балансу. До Реєстру можуть бути включені до 3% з-поміж активних підприємств.

Admitad Україна посів пʼяту сходинку серед кращих постачальників товарів та послуг за результатами 2023 року, згідно з фінансово-економічним аналізом Всеукраїнського галузево-аналітичного центру у розрізі КВЕД 73.12 «Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації» в Україні.

Високий результат у рамках такого аналізу є підтвердженням, що Admitad Україна являється надійним партнером. Компанія у повному обсязі виконує свої обов’язки перед клієнтами та партнерами, пропонуючи якісні послуги, і є перспективною компанією для співробітництва. 

«ТОП-5 у незалежній галузевій аналітиці 2023 року є гарним підтвердженням нашої сумлінної та плідної роботи на користь наших клієнтів та партнерів, а також нашого внеску у соціально-економічний розвиток країни. Адже попри усю нестабільність, в якій ми живемо кожен день, ми продовжуємо працювати, надавати нові робочі місця та сплачувати податки», –– констатує Феодосій Коваленко, Country Manager Admitad Україна.

Реєстр найкращих компаній формується на основі щорічної оцінки серед всіх активних українських підприємств. Кожне з них аналізується за показниками, що визначають попит на їхні послуги чи товари серед клієнтів та споживачів. Також враховуються відкриті реєстри та показники компаній у порівнянні з галуззю та регіоном. До уваги беруться оцінки ефективності роботи капіталу, фінансової стійкості, поточної ліквідності та оборотності балансу. До Реєстру можуть бути включені до 3% з-поміж активних підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: