fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Admitad Україна переказав 1 000 000 грн на відновлення «Охматдит»

10/ 07/ 2024
  Admitad Україна переказав 1 000 000 грн на відновлення дитячої лікарні «Охматдит» в Києві. Кошти направленні на рахунок Благодійного фонду лікарні «Охматдит – здорове дитинство». «Це – великий біль за наших дітей. У них просто забрали шанс на одужання та завдали ще більше страждань. Найменше, що можемо зробити ми та весь український бізнес, – це донат на відновлення лікарні. Адже без перебільшення там робити надзвичайно складні та рятівні операції для дітей, – зазначає Country Manager Admitad Україна Феодосій Коваленко. – Я впевнений, що в єдності – наша сила, яка допоможе пережити ці темні часи для нашої країни та побудувати краще майбутнє для наших дітей». Варто зазначити, що допомога дітям – це є невідʼємна частина корпоративно соціальної політики компанії. Вона спрямована на матеріальне забезпечення потреб закладів виховання та окремих фондів, зокрема дітей-сиріт та ВПО, а також всебічного розвитку через актуальні заходи.

Admitad Україна переказав 1 000 000 грн на відновлення дитячої лікарні «Охматдит» в Києві. Кошти направленні на рахунок Благодійного фонду лікарні «Охматдит – здорове дитинство».

«Це – великий біль за наших дітей. У них просто забрали шанс на одужання та завдали ще більше страждань. Найменше, що можемо зробити ми та весь український бізнес, – це донат на відновлення лікарні. Адже без перебільшення там робити надзвичайно складні та рятівні операції для дітей, – зазначає Country Manager Admitad Україна Феодосій Коваленко. – Я впевнений, що в єдності – наша сила, яка допоможе пережити ці темні часи для нашої країни та побудувати краще майбутнє для наших дітей».

Варто зазначити, що допомога дітям – це є невідʼємна частина корпоративно соціальної політики компанії. Вона спрямована на матеріальне забезпечення потреб закладів виховання та окремих фондів, зокрема дітей-сиріт та ВПО, а також всебічного розвитку через актуальні заходи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: