fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

А ви уже подали документи для підтвердження кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) вашої юридичної особи? Ще ні? А варто!

06/ 09/ 2021
    Про заповнення форм, подання заяв, а також практичні кейси підтвердження КБВ поговорили на зустрічі Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації. Нагадуємо, що згідно Наказу Міністерства фінансів, яким затверджено форму структури власності, усі юридичні особи, зобовязані у строк до 10 жовтня 2021 року подати інформацію про КБВ та структуру власності для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Послуга із подання інформації про КБВ до 10 жовтня є безкоштовною. Щоб підтвердити інформацію про КБВ юридичної особи, до державного реєстратора необхідно подати: Заяву про державну реєстрацію юридичної особи, форма №2; Структура власності юридичної особи; Нотаріально засвідчені копії паспортів КБВ; Довіреність на вчинення реєстраційних дій, якщо інформацію подаватиме уповноважена особа. Дякуємо Olena Ogonovska, юристу АО «Арцінгер», Віталії Шепезі та Ганні Гнатів - Начальнику та Заступнику начальника Відділу взаємодії з субєктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції - м. Львів за фахову дискусію, а Natalia Anokhina, старшому юристу АО «Арцінгер», Голові Правничого комітету за модерацію!
01/

 

Про заповнення форм, подання заяв, а також практичні кейси підтвердження КБВ поговорили на зустрічі Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації.

Нагадуємо, що згідно Наказу Міністерства фінансів, яким затверджено форму структури власності, усі юридичні особи, зобов’язані у строк до 10 жовтня 2021 року подати інформацію про КБВ та структуру власності для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Послуга із подання інформації про КБВ до 10 жовтня є безкоштовною.

Щоб підтвердити інформацію про КБВ юридичної особи, до державного реєстратора необхідно подати:

  • Заяву про державну реєстрацію юридичної особи, форма №2;
  • Структура власності юридичної особи;
  • Нотаріально засвідчені копії паспортів КБВ;
  • Довіреність на вчинення реєстраційних дій, якщо інформацію подаватиме уповноважена особа.

Дякуємо Olena Ogonovska, юристу АО «Арцінгер», Віталії Шепезі та Ганні Гнатів – Начальнику та Заступнику начальника Відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції – м. Львів за фахову дискусію, а Natalia Anokhina, старшому юристу АО «Арцінгер», Голові Правничого комітету за модерацію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: