fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

8 компаній приєднались до Асоціації у листопаді!

27/ 11/ 2018
  Раді вітати нові компанії у бізнес-спільноті Асоціації! Переглянути всі компанії можна в директорії. Транспортування та логістика, Україна Компанія надає послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом (в тому числі небезпечних вантажів), а саме послуга подачі – прибирання вагонів і послуга по виконанню маневрової роботи, на території Морського порту Миколаєва. Юридичні послуги, Україна “єПраво” – сучасна юридична фірма, яка надає якісні юридичні послуги в наступних галузях: IP & IT LAW Захист авторських та суміжних прав, due diligence прав інтелектуальної власності, інформаційна безпека, e-commerce, контракти в сфері IT та багато іншого. Дистрибютор, Оптова торгівля, Зерно, Україна ТОВ “АМБАР ЕКСПОРТ БКВ” займається оптовою торгівлею та експортом зернових. Транспортування та логістика, Україна Наша компанія є незалежною компанією з портового агентування суден яка працює в усіх українських портах. Згідно з національним рейтингом займає позицію номер 3 у цієї індустрії з показником 600+ оброблених судозаходів за 2017 рік. Харчова промисловість, Україна Компанія ТОВ “Агропродукт-Херсон” була заснована 23 червня 2005 року в м. Херсон, Україна, в якості дочірньої компанії “Global Gida”, яка веде бізнес в Туреччині і за кордоном. Власники і акціонери ТОВ “Агропродукт-Херсон” і “Global Gida” – це сім’я Озтюрк в особі Ніхата Озтюрка і Суата Озтюрка. “Global Gida” вже постачає на турецький ринок гранули пшеничних висівок через свою дочірню компанію ТОВ «Агропродукт-Херсон» і запускає нові потужності в м. Херсон по виробництву комбінованих кормів для тварин більш широкого асортименту для міжнародних і українського ринків в січні 2019 року. Спецтермомонтаж-Енерго Будівництво, Україна ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» створене 01 березня 2013 р. та спеціалізується на реалізації комплексних проектів з будівництва об’єктів «під ключ» для замовників з енергетичної, металургійної, нафтогазової галузей промисловості. Агентство Стрімлайн Нерухомість, Україна Агентство нерухомості «StreamLine» – команда професіоналів, яка надає послуги з пошуку та супроводу купівлі-продажу і оренди комерційної і житлової нерухомості (квартир, будинків, комерційної нерухомості і землі). ІНТЕГРІТІ КЕПІТАЛ ФАНД Інвестування, Україна Інвестиційна діяльність.

Раді вітати нові компанії у бізнес-спільноті Асоціації! Переглянути всі компанії можна в директорії.

Транспортування та логістика, Україна

Компанія надає послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом (в тому числі небезпечних вантажів), а саме послуга подачі – прибирання вагонів і послуга по виконанню маневрової роботи, на території Морського порту Миколаєва.

Юридичні послуги, Україна

“єПраво” – сучасна юридична фірма, яка надає якісні юридичні послуги в наступних галузях: IP & IT LAW Захист авторських та суміжних прав, due diligence прав інтелектуальної власності, інформаційна безпека, e-commerce, контракти в сфері IT та багато іншого.

Дистриб’ютор, Оптова торгівля, Зерно, Україна

ТОВ “АМБАР ЕКСПОРТ БКВ” займається оптовою торгівлею та експортом зернових.

Транспортування та логістика, Україна

Наша компанія є незалежною компанією з портового агентування суден яка працює в усіх українських портах. Згідно з національним рейтингом займає позицію номер 3 у цієї індустрії з показником 600+ оброблених судозаходів за 2017 рік.

Харчова промисловість, Україна

Компанія ТОВ “Агропродукт-Херсон” була заснована 23 червня 2005 року в м. Херсон, Україна, в якості дочірньої компанії “Global Gida”, яка веде бізнес в Туреччині і за кордоном. Власники і акціонери ТОВ “Агропродукт-Херсон” і “Global Gida” – це сім’я Озтюрк в особі Ніхата Озтюрка і Суата Озтюрка. “Global Gida” вже постачає на турецький ринок гранули пшеничних висівок через свою дочірню компанію ТОВ «Агропродукт-Херсон» і запускає нові потужності в м. Херсон по виробництву комбінованих кормів для тварин більш широкого асортименту для міжнародних і українського ринків в січні 2019 року.

Спецтермомонтаж-Енерго

Будівництво, Україна

ТОВ «Спецтермомонтаж-Енерго» створене 01 березня 2013 р. та спеціалізується на реалізації комплексних проектів з будівництва об’єктів «під ключ» для замовників з енергетичної, металургійної, нафтогазової галузей промисловості.

Агентство Стрімлайн

Нерухомість, Україна

Агентство нерухомості «StreamLine» – команда професіоналів, яка надає послуги з пошуку та супроводу купівлі-продажу і оренди комерційної і житлової нерухомості (квартир, будинків, комерційної нерухомості і землі).

ІНТЕГРІТІ КЕПІТАЛ ФАНД

Інвестування, Україна

Інвестиційна діяльність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: