fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7-річчя компанії AXOR INDUSTRY: підсумки, цифри, плани

25/ 07/ 2018
  25 липня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY святкує своє 7-річчя. У цей день 7 років тому на пустельному місці була закладена «перша цеглина» у фундамент заводу AXOR. Було прийнято рішення побудувати виробничий комплекс за останнім словом техніки. На той момент інвестиції у завод склали 25 мільйонів євро. У результаті, менше ніж через за 2 роки, в квітні 2013 року, новий, як з картинки, завод AXOR відвантажив першу партію фурнітури AXOR Komfort Line K-3 своїм клієнтам. У липні 2014 року було випущено 1-ий мільйонний комплект фурнітури. А в жовтні 2014 року - 2-ий мільйон. За 7 років команда AXOR зросла з 10 осіб до 550 осіб, продукція AXOR зміцнила свої позиції на внутрішньому і на міжнародному ринках. Сьогодні марка фурнітури AXOR успішно представлена ​​в 15 країнах світу: це Центральна, Східна, Північна Європа, Центральна Азія, Південна Америка. AXOR, як живий організм, постійно розвивається, розширюється і прагне до нових вершин. У 2017 році, у звязку зі збільшенням попиту і розширенням географії продукту, було прийнято рішення збільшити потужність заводу. На сьогодні обсяги виробництва збільшені на 35%, потужність ділянки гальваніки - на 50%. У результаті продуктивність заводу розширена до 8 млн комплектів на рік. І це не межа. Загальні інвестиції у виробничий комплекс AXOR на поточний момент перевищили 35 мільйонів євро. Життя і робота в AXOR - синоніми безперервного росту і розвитку. Прагнення компанії AXOR - розширення виробництва, вдосконалення бізнес-процесів, створення продукту найвищої якості. Цінності AXOR - це наша команда! Це ті, хто створюють продукт під назвою AXOR, і ті, хто співпрацюють з нами. Ми вдячні кожному за довіру і участь у спільній справі.

25 липня 2018 року компанія AXOR INDUSTRY святкує своє 7-річчя. У цей день 7 років тому на пустельному місці була закладена «перша цеглина» у фундамент заводу AXOR. Було прийнято рішення побудувати виробничий комплекс за останнім словом техніки. На той момент інвестиції у завод склали 25 мільйонів євро.

У результаті, менше ніж через за 2 роки, в квітні 2013 року, новий, як з картинки, завод AXOR відвантажив першу партію фурнітури AXOR Komfort Line K-3 своїм клієнтам. У липні 2014 року було випущено 1-ий мільйонний комплект фурнітури. А в жовтні 2014 року – 2-ий мільйон.

За 7 років команда AXOR зросла з 10 осіб до 550 осіб, продукція AXOR зміцнила свої позиції на внутрішньому і на міжнародному ринках. Сьогодні марка фурнітури AXOR успішно представлена ​​в 15 країнах світу: це Центральна, Східна, Північна Європа, Центральна Азія, Південна Америка.

AXOR, як живий організм, постійно розвивається, розширюється і прагне до нових вершин. У 2017 році, у зв’язку зі збільшенням попиту і розширенням географії продукту, було прийнято рішення збільшити потужність заводу.

На сьогодні обсяги виробництва збільшені на 35%, потужність ділянки гальваніки – на 50%. У результаті продуктивність заводу розширена до 8 млн комплектів на рік. І це не межа.

Загальні інвестиції у виробничий комплекс AXOR на поточний момент перевищили 35 мільйонів євро.

Життя і робота в AXOR – синоніми безперервного росту і розвитку. Прагнення компанії AXOR – розширення виробництва, вдосконалення бізнес-процесів, створення продукту найвищої якості.

Цінності AXOR – це наша команда! Це ті, хто створюють продукт під назвою AXOR, і ті, хто співпрацюють з нами.

Ми вдячні кожному за довіру і участь у спільній справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: