fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7 правил написання валютних контрактів

16/ 10/ 2023
  Як правильно скласти валютний контракт, щоб банк та інші партнери його швидко погодили?  Усі секрети розказує Оксана Заблоцька, заступниця керівниці управління платежів та валютного бізнесу Банку Львів: «Щоб отримати швидке погодження валютного договору і вчасно виконати зобовязання —  треба лише дотримуватися небагатьох важливих правил. Це заощадить години вашого часу, повірте. А розпочну з нагадування: зовнішньоекономічний договір має відображати особливості законодавств обох країн, які погоджуються співпрацювати. Укладання таких договорів в Україні регулюється Міністерством економіки і відповідним законом. Тому до валютного контракту справді варто підійти з максимальною відповідальністю. Отже, 7 простих правил під час укладання валютного договору, які допоможуть вам швидко погодити його в банку: Завжди вказуйте всі реквізити: назву договору, преамбулу, предмет договору, ціну та загальну вартість, умови оплати, умови поставки, порядок сплати комісій, форс-мажорні обставини та реквізити сторін. Договір має бути підписаний двома сторонами, мають бути всі печатки, якщо такі наявні. Надавайте додаткові документи до договору, які є його невід’ємною частиною: інвойси, акти, додаткові угоди тощо. Перевіряйте реквізити: дані повинні містити адресу обох сторін та актуальні банківські рахунки, зокрема, назву та адресу банку. Правильно вказуйте умови оплати товару чи послуги: вона є попередньою чи за фактом поставки. У договорі зазначайте умови поставки товару. За можливості вказуйте порядок сплати комісій (OUR, SHA, BEN), зокрема, банків-кореспондентів, за проходження платежу тощо. Пам’ятайте, що коректно складений договір суттєво спростить і переміщення товарів через кордон. Якщо договір містить помилки або неточності — це може спричинити тривале оформлення вантажів на кордоні, затримки з переказом коштів, непорозуміння з іноземними партнерами, штрафні санкції та інші складнощі. Ми завжди раді допомогти клієнтам скласти правильний контракт згідно з усіма вимогами законодавства. Зазвичай оформлення займає 1-2 робочих дні залежно від угоди. Більше інформації про особливості ведення зовнішньоекономічної діяльності та заповнення різних документів — на сайті Банку Львів  https://www.banklviv.com/business-valiutni-operatsii».

Як правильно скласти валютний контракт, щоб банк та інші партнери його швидко погодили?  Усі секрети розказує Оксана Заблоцька, заступниця керівниці управління платежів та валютного бізнесу Банку Львів:

«Щоб отримати швидке погодження валютного договору і вчасно виконати зобов’язання —  треба лише дотримуватися небагатьох важливих правил. Це заощадить години вашого часу, повірте.

А розпочну з нагадування: зовнішньоекономічний договір має відображати особливості законодавств обох країн, які погоджуються співпрацювати. Укладання таких договорів в Україні регулюється Міністерством економіки і відповідним законом.

Тому до валютного контракту справді варто підійти з максимальною відповідальністю.

Отже, 7 простих правил під час укладання валютного договору, які допоможуть вам швидко погодити його в банку:

  1. Завжди вказуйте всі реквізити: назву договору, преамбулу, предмет договору, ціну та загальну вартість, умови оплати, умови поставки, порядок сплати комісій, форс-мажорні обставини та реквізити сторін.
  2. Договір має бути підписаний двома сторонами, мають бути всі печатки, якщо такі наявні.
  3. Надавайте додаткові документи до договору, які є його невід’ємною частиною: інвойси, акти, додаткові угоди тощо.
  4. Перевіряйте реквізити: дані повинні містити адресу обох сторін та актуальні банківські рахунки, зокрема, назву та адресу банку.
  5. Правильно вказуйте умови оплати товару чи послуги: вона є попередньою чи за фактом поставки.
  6. У договорі зазначайте умови поставки товару.
  7. За можливості вказуйте порядок сплати комісій (OUR, SHA, BEN), зокрема, банків-кореспондентів, за проходження платежу тощо.

Пам’ятайте, що коректно складений договір суттєво спростить і переміщення товарів через кордон.

Якщо договір містить помилки або неточності — це може спричинити тривале оформлення вантажів на кордоні, затримки з переказом коштів, непорозуміння з іноземними партнерами, штрафні санкції та інші складнощі.

Ми завжди раді допомогти клієнтам скласти правильний контракт згідно з усіма вимогами законодавства. Зазвичай оформлення займає 1-2 робочих дні залежно від угоди.

Більше інформації про особливості ведення зовнішньоекономічної діяльності та заповнення різних документів — на сайті Банку Львів  https://www.banklviv.com/business-valiutni-operatsii».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: