fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7 навичок ефективного GR спеціаліста “Дипломатичність та ввічливість”

18/ 06/ 2018
    На четвертій сесії Дипломатичність та ввічливість разом з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій, говорили про важливість ввічливого та дипломатичного звернення, про відчуття такту та межі, про те, як діяти у кризових ситуаціях, щоб не заплямувати репутацію компанії та зберегти хороші відносини з стейкхолдерами. Щира та відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, відкрила людську сторону GRу. Дякуємо Дарина Марчак (Darina Marchak) за цікаву презентацію та дієві поради! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash and Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект! Пята зустріч вже у вівторок 19 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про глибоке знання предмету з Igor Smelyansky - Ігор Смілянський, генеральним директором Укрпошта.
01/

 

На четвертій сесії “Дипломатичність та ввічливість” разом з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій, говорили про важливість ввічливого та дипломатичного звернення, про відчуття такту та межі, про те, як діяти у кризових ситуаціях, щоб не заплямувати репутацію компанії та зберегти хороші відносини з стейкхолдерами.

Щира та відкрита розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, відкрила людську сторону GRу.

Дякуємо Дарина Марчак (Darina Marchak) за цікаву презентацію та дієві поради!

Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash and Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law Firm, Teva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited, 2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

П’ята зустріч вже у вівторок 19 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про глибоке знання предмету з Igor Smelyansky – Ігор Смілянський, генеральним директором Укрпошта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: