fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

7 червня у Тернополі відбувся «International Trauma Ortho Forum: Сучасні виклики ортопедичної інфекції та шляхи її подолання»

17/ 06/ 2024
  Форум було сертифіковано Міжнародним благодійним фондом “Здоров’я українського народу”. 👉🏼 До Форуму долучилося понад 400 фахівців у сфері ортопедії-травматології з усієї країни, що зробило цей офлайн захід наймасштабнішим за останні 20 років! 👩🏻‍⚕️Учасники Форуму мали можливість дізнатися більше про сучасні тенденції профілактики та лікування ортопедичних інфекцій, поспілкуватися з колегами щодо різноманітних тактик лікування пацієнтів та обговорити власні клінічні випадки. Також усі охочі мали змогу долучитися до благодійного розіграшу від МБФ “Здоров’я українського народу” на підтримку Національної програми “ВрятуйКінцівку” Національна програма “Врятуй кінцівку” Міжнародного благодійного фонду “Здоровя українського народу” є найбільшою в країні програмою, після НСЗУ, що обєднує 55 лікарень з усієї України та дофінансує коштовні операції з порятунку кінцівок, які не покриває держава. Програму було запущено наприкінці червня 2022 року, за цей час: врятовано понад 1300 кінцівок; прифронтові лікарні та госпіталі забезпечені понад 3 000 апаратами зовнішньої фіксації (АЗФ -ред.); на національних консиліумах вирішені найскладніші в Україні випадки травм кінцівок; створено сотні годин наукових лекцій для лікарів, ортопедів-травматологів задля підвищення якості надання медичних послуг та зменшення кількості медичних помилок, що призводять до ампутацій. Щоб стати учасником Національної програми та отримати допомогу, травмована людина або її лікар мають заповнити анкету  на сайті фонду. Якщо людина потрапляє в програму, її будуть супроводжувати протягом усього лікування. Наразі в черзі на операції в межах нацпрограми знаходяться понад 3000 травмованих українців. Допомогти забезпечити лікування постраждалих кожен, зробити це можна тут. Більше про діяльність фонда та нацпрогами - читайте за посиланням: https://houp.org/uk/medical_billion/

Форум було сертифіковано Міжнародним благодійним фондом “Здоров’я українського народу”.

👉🏼 До Форуму долучилося понад 400 фахівців у сфері ортопедії-травматології з усієї країни, що зробило цей офлайн захід наймасштабнішим за останні 20 років!

👩🏻‍⚕️Учасники Форуму мали можливість дізнатися більше про сучасні тенденції профілактики та лікування ортопедичних інфекцій, поспілкуватися з колегами щодо різноманітних тактик лікування пацієнтів та обговорити власні клінічні випадки.

Також усі охочі мали змогу долучитися до благодійного розіграшу від МБФ “Здоров’я українського народу” на підтримку Національної програми “ВрятуйКінцівку”

Національна програма “Врятуй кінцівку” Міжнародного благодійного фонду “Здоров’я українського народу” є найбільшою в країні програмою, після НСЗУ, що об’єднує 55 лікарень з усієї України та дофінансує коштовні операції з порятунку кінцівок, які не покриває держава.

Програму було запущено наприкінці червня 2022 року, за цей час:

  • врятовано понад 1300 кінцівок;
  • прифронтові лікарні та госпіталі забезпечені понад 3 000 апаратами зовнішньої фіксації (АЗФ -ред.);
  • на національних консиліумах вирішені найскладніші в Україні випадки травм кінцівок;
  • створено сотні годин наукових лекцій для лікарів, ортопедів-травматологів задля підвищення якості надання медичних послуг та зменшення кількості медичних помилок, що призводять до ампутацій.

Щоб стати учасником Національної програми та отримати допомогу, травмована людина або її лікар мають заповнити анкету  на сайті фонду. Якщо людина потрапляє в програму, її будуть супроводжувати протягом усього лікування.

Наразі в черзі на операції в межах нацпрограми знаходяться понад 3000 травмованих українців. Допомогти забезпечити лікування постраждалих кожен, зробити це можна тут.

Більше про діяльність фонда та нацпрогами – читайте за посиланням: https://houp.org/uk/medical_billion/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: