fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

590 000 грн за годину: Київська школа економіки та Fondy роздадуть гранти на бізнес-освіту

26/ 05/ 2021
  Проєкт ГРА В ДОВГУ, який у січні запустили платіжна платформа для бізнесу Fondy спільно з Київською школою економіки (KSE) та національним проєктом Дія.Бізнес, завершує перший сезон. 5 400 підприємців зареєструвалися, щоб отримувати короткі відео-лекції з бізнесу від викладачів KSE та складати тести в чат-боті. 50 фіналістам дали завдання написати бізнес-есе. 27 травня журі у прямій трансляції визначить переможця, який отримає грант на навчання на програмі МВА вартістю 450 000 гривень та роздасть іще 4 гранти на окремі курси з програми МВА Київської школи економіки. Один із них можна буде виграти. Захід відбудеться онлайн у телеграм-каналі ГРА В ДОВГУ. Глядачі дізнаються про досвід бізнес-навчання від лідерів компаній Fondy, Grammarly, Uklon, 3DLook та KSE. Крім того, про виклики підприємництва жартуватимуть читачі телеграм-каналу, а також топменеджери і бізнесмени – резиденти проєкту Business Stand Up. Доступ до безкоштовної реєстрації відкрито на telegram-каналі для бізнесу ГРА В ДОВГУ. Є обмеження zoom по кількості учасників. Як взяти участь та позмагатись за один із грантів: підпишіться на telegram-канал, збережіть дату та увімкніть повідомлення.

Проєкт ГРА В ДОВГУ, який у січні запустили платіжна платформа для бізнесу Fondy спільно з Київською школою економіки (KSE) та національним проєктом Дія.Бізнес, завершує перший сезон. 5 400 підприємців зареєструвалися, щоб отримувати короткі відео-лекції з бізнесу від викладачів KSE та складати тести в чат-боті. 50 фіналістам дали завдання написати бізнес-есе.

27 травня журі у прямій трансляції визначить переможця, який отримає грант на навчання на програмі МВА вартістю 450 000 гривень та роздасть іще 4 гранти на окремі курси з програми МВА Київської школи економіки. Один із них можна буде виграти.

Захід відбудеться онлайн у телеграм-каналі ГРА В ДОВГУ. Глядачі дізнаються про досвід бізнес-навчання від лідерів компаній Fondy, Grammarly, Uklon, 3DLook та KSE. Крім того, про виклики підприємництва жартуватимуть читачі телеграм-каналу, а також топменеджери і бізнесмени – резиденти проєкту Business Stand Up.

Доступ до безкоштовної реєстрації відкрито на telegram-каналі для бізнесу ГРА В ДОВГУ. Є обмеження zoom по кількості учасників.

Як взяти участь та позмагатись за один із грантів: підпишіться на telegram-канал, збережіть дату та увімкніть повідомлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: