fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фонді

FONDY глобальна платіжна компанія, яка дозволяє бізнесу приймати електронні, мобильні та мРОS платежі.  FONDY має більш ніж 1 500 клієнтів.

FONDY пропонує мерчантам сервіси по прийому інтернет платежів, платежні методи включно прийом платіжних карт міжнародних платіжних систем, банківські платежі – дебітні карти, банківські перекази та онлайн платежі на базі онлайн-банкінгів. Платіжна платформа FONDY має інтеграції з платіжними методами по всьому світу. Платіжні методи включають міжнародні кредитні карти, локальні платіжні методи та інтернет банкінги. Технології платформи працюють як платіжна платформа, платіжний сервіс провайдер та надає можливості ризік управління та локального еквайрингу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: