fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

FONDY

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Fondy – українська платіжна платформа, яка була заснована в 2014 році і зараз має понад 20 000 клієнтів у всьому світі. Створена як фінтех-стартап, компанія стала міжнародним платіжним сервісом і зараз має офіси в Україні, Великобританії, Ірландії, Словаччині та Польщі. 

Сервіс забезпечує глобальне покриття, підключаючи та обслуговуючи компанії у 39 країнах світу. В кожній із них Fondy є надійним еквайринг-партнером для бізнесів будь-якого масштабу та надає сучасні платіжні рішення для eCommerce, SaaS, маркетплейсів, хмарних платформ, HoReCa, EdTech, благодійних фондів та інших.

У 2020 році Fondy запустили соціальний проєкт «Гра в довгу», що надає можливість отримання безоплатної бізнес-освіти. Місія компанії – підтримувати підприємців та допомагати їм розвивати свій бізнес.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: