fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

5 компаній приєдналися до Асоціації у січні!

01/ 02/ 2018
  Щирі вітання новим компаніям! Охорона здоровя, Україна Міжнародна багатопрофільна клініка прагне забеспечити професійну медично-санітарну допомогу, засновану перш за все на співчутті та використанні фактичних данних. В нашій клініці ми дотримуємось таких принципів, як: чистота, сучасність, багатопрофільність, багатомовність та полікультурність. Вже з першого візиту Ви відчуєте турботливий підхід до задоволення ваших медичних потреб в сприятливій та професійній атмосфері. Сільське господарство, Україна ТОВ “Фемілі Гарден” є українським виробником свіжих органічних ягід лохини, малини та жимолості. Ми розпочали свою діяльністб у 2017 році, посадивши 38 га лохини, 5 га малини та 2 га жимолості. В 2018 році ми розширюємо власні виробничі потужності посадкою ще 93 га лохини. Також ми зараз завершуємо корпоративну реструктуризацію, результатом якої буде те, що ТОВ “Фемілі Гарден” буде компанією з 100% іноземними інвестиціями з країни ЄС. Плани на 2019 рік включають будівництво власних складів з холодильниками, пакувальними та сортувальними лініями, а також розвиток нових напрямків, таких як комерційне вирощування трюфелів та горіхів. Продукція ТОВ “Фемілі Гарден” сертифікована як органічна ТОВ “Органік Стандарт”. В 2019 році ми плануємо стати найбільшим виробником органічних ягід в Україні. Торгівля і виробництво, Україна Наша компанія є часткою групи компаній з виробництва пенополістіролу та його сировини. Українська частина має потужності з віробництва пінополістіролу для утеплення будь-яких будівель та споруд. Також віробляє продукцію з пінополістіролу (пінопласту) для пакування,, транспортування, зберігання та для інших галузей господарства. Юридичні послуги, Україна Класичні юридичні компанії за довгі роки створили високі стандарти якості послуг. А ще обросли беззмістовними ритуалами, стереотипами і забобонами. Все, що ми зробили, — лишили перше, і позбавились другого. Тепер технократи отримують класичний юридичний сервіс без необов’язкових юридичних атрибутів. Промислове обладнання, Україна Промислово-виробнича компанія «ПРОТЕХМАШ» – компанія, що динамічно розвивається та працює на українському ринку машинобудування та енергоефективності. У сфері машинобудування компанія виробляє деталі, вузли і агрегати для магістральних залізниць. В області енергоефективності ТОВ ПВК «ПРОТЕХМАШ» реалізує проекти модернізацій градирень і водооборотних систем великих промислових підприємств.

Щирі вітання новим компаніям!

Охорона здоров’я, Україна

Міжнародна багатопрофільна клініка прагне забеспечити професійну медично-санітарну допомогу, засновану перш за все на співчутті та використанні фактичних данних. В нашій клініці ми дотримуємось таких принципів, як: чистота, сучасність, багатопрофільність, багатомовність та полікультурність. Вже з першого візиту Ви відчуєте турботливий підхід до задоволення ваших медичних потреб в сприятливій та професійній атмосфері.

Сільське господарство, Україна

ТОВ “Фемілі Гарден” є українським виробником свіжих органічних ягід лохини, малини та жимолості. Ми розпочали свою діяльністб у 2017 році, посадивши 38 га лохини, 5 га малини та 2 га жимолості. В 2018 році ми розширюємо власні виробничі потужності посадкою ще 93 га лохини. Також ми зараз завершуємо корпоративну реструктуризацію, результатом якої буде те, що ТОВ “Фемілі Гарден” буде компанією з 100% іноземними інвестиціями з країни ЄС. Плани на 2019 рік включають будівництво власних складів з холодильниками, пакувальними та сортувальними лініями, а також розвиток нових напрямків, таких як комерційне вирощування трюфелів та горіхів. Продукція ТОВ “Фемілі Гарден” сертифікована як органічна ТОВ “Органік Стандарт”. В 2019 році ми плануємо стати найбільшим виробником органічних ягід в Україні.

Торгівля і виробництво, Україна

Наша компанія є часткою групи компаній з виробництва пенополістіролу та його сировини. Українська частина має потужності з віробництва пінополістіролу для утеплення будь-яких будівель та споруд. Також віробляє продукцію з пінополістіролу (пінопласту) для пакування,, транспортування, зберігання та для інших галузей господарства.

Юридичні послуги, Україна

Класичні юридичні компанії за довгі роки створили високі стандарти якості послуг. А ще обросли беззмістовними ритуалами, стереотипами і забобонами. Все, що ми зробили, — лишили перше, і позбавились другого. Тепер технократи отримують класичний юридичний сервіс без необов’язкових юридичних атрибутів.

Промислове обладнання, Україна

Промислово-виробнича компанія «ПРОТЕХМАШ» – компанія, що динамічно розвивається та працює на українському ринку машинобудування та енергоефективності. У сфері машинобудування компанія виробляє деталі, вузли і агрегати для магістральних залізниць. В області енергоефективності ТОВ ПВК «ПРОТЕХМАШ» реалізує проекти модернізацій градирень і водооборотних систем великих промислових підприємств.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: