fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фемілі Гарден

ТОВ “Фемілі Гарден” є українським виробником свіжих органічних ягід лохини, малини та жимолості. Ми розпочали свою діяльністб у 2017 році, посадивши 38 га лохини, 5 га малини та 2 га жимолості. В 2018 році ми розширюємо власні виробничі потужності посадкою ще 93 га лохини. Також ми зараз завершуємо корпоративну реструктуризацію, результатом якої буде те, що ТОВ “Фемілі Гарден” буде компанією з 100% іноземними інвестиціями з країни ЄС. Плани на 2019 рік включають будівництво власних складів з холодильниками, пакувальними та сортувальними лініями, а також розвиток нових напрямків, таких як комерційне вирощування трюфелів та горіхів. Продукція ТОВ “Фемілі Гарден” сертифікована як органічна ТОВ “Органік Стандарт”. В 2019 році ми плануємо стати найбільшим виробником органічних ягід в Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: