fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

4refugees.info: де шукати прихисток біженцям з України

29/ 03/ 2022
  Група експертів з міжнародним досвідом запустила 4refugees.info – інформаційний онлайн-ресурс для людей, які були змушені покинути рідну країну через війну, та у пошуках безпеки перетинають міжнародні кордони. Мета 4refugees.info - надати інформацію про імміграцію так, щоб люди могли ухвалити обґрунтоване рішення про країну, де вони шукатимуть прихисток. На ресурсі розміщена інформація про: актуальні вимоги щодо в’їзду та перебування у конкретній країні; посилання на ресурси про те, як дістатися до певної країни; організації, які надають допомогу біженцям у різних країнах світу; посилання на платформи для пошуку житла; відповіді на питання щодо статусу біженця; відповіді на питання, як отримати юридичну підтримку. На платформі вже можна знайти інформацію про такі країни: Велика Британія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина та Франція. Список країн буде доповнюватися.  «Вся наша команда - це професіонали саме в міграційних питаннях, ми працювали роками з кейсами у цій сфері. Тож, логічно, з початком війни мій телефон розривався від запитів та прохань допомогти: куди їхати, як та куди звертатися, які документи потрібні тощо. Я розуміла, що фізично неможливо допомогти всім одразу. Потрібне було консолідоване рішення. Разом з кращими юристами України, і не тільки, та міграційними спеціалістами з Лондонської школи економіки та політики ми створили 4refugees.info - імміграційно-інформаційний помічник.  Тут перевірена фахівцями інформація на допомогу кожному українцю, який був змушений покинути Україну та адаптуватися у новій країні», коментує Марина Фернандес-Аннабердієва, одна з засновниць ресурсу. До створення ресурсу долучилися: спеціалісти з питань імміграції Лондонської школи економіки та політики (London School Economic and Politics, LSE); ГО «Інтелектуальний Капітал України»; юристи Sayenko Kharenko; засновники компанії UA Direct; програмісти та дизайнери української компанії demch.co. Ресурс створили за підтримки Лондонської школи економіки та політики (LSE) та Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA). У планах засновників 4refugees.info - додати до платформи можливість отримати юридичну, медичну або психологічну допомогу онлайн. Більше інформації – на сайті 4refugees.info, соцмережах Telegram та Instagram та в чат-боті https://t.me/refugeesinfo_bot

Група експертів з міжнародним досвідом запустила 4refugees.info – інформаційний онлайн-ресурс для людей, які були змушені покинути рідну країну через війну, та у пошуках безпеки перетинають міжнародні кордони. Мета 4refugees.info – надати інформацію про імміграцію так, щоб люди могли ухвалити обґрунтоване рішення про країну, де вони шукатимуть прихисток.

На ресурсі розміщена інформація про:

 • актуальні вимоги щодо в’їзду та перебування у конкретній країні;
 • посилання на ресурси про те, як дістатися до певної країни;
 • організації, які надають допомогу біженцям у різних країнах світу;
 • посилання на платформи для пошуку житла;
 • відповіді на питання щодо статусу біженця;
 • відповіді на питання, як отримати юридичну підтримку.

На платформі вже можна знайти інформацію про такі країни: Велика Британія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина та Франція. Список країн буде доповнюватися. 

«Вся наша команда – це професіонали саме в міграційних питаннях, ми працювали роками з кейсами у цій сфері. Тож, логічно, з початком війни мій телефон розривався від запитів та прохань допомогти: куди їхати, як та куди звертатися, які документи потрібні тощо. Я розуміла, що фізично неможливо допомогти всім одразу. Потрібне було консолідоване рішення. Разом з кращими юристами України, і не тільки, та міграційними спеціалістами з Лондонської школи економіки та політики ми створили 4refugees.info – імміграційно-інформаційний помічник.  Тут перевірена фахівцями інформація на допомогу кожному українцю, який був змушений покинути Україну та адаптуватися у новій країні», коментує Марина Фернандес-Аннабердієва, одна з засновниць ресурсу.

До створення ресурсу долучилися:

 • спеціалісти з питань імміграції Лондонської школи економіки та політики (London School Economic and Politics, LSE);
 • ГО «Інтелектуальний Капітал України»;
 • юристи Sayenko Kharenko;
 • засновники компанії UA Direct;
 • програмісти та дизайнери української компанії demch.co.

Ресурс створили за підтримки Лондонської школи економіки та політики (LSE) та Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, IBA).

У планах засновників 4refugees.info – додати до платформи можливість отримати юридичну, медичну або психологічну допомогу онлайн.

Більше інформації – на сайті 4refugees.info, соцмережах Telegram та Instagram та в чат-боті https://t.me/refugeesinfo_bot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: