fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

30-річний ювілей Univest!

28/ 06/ 2024
  Шановні колеги, партнери, друзі! Сьогодні ми відзначаємо 30-річний ювілей Univest!  В цей день згадуємо шлях нашої компанії та маємо можливість впевнено поглянути у майбутнє. Univest – це не просто компанія. Це – надійна команда експертів, які щиро вірять у свою справу. Ми пишаємося нашими досягненнями, адже за три десятиліття завжди були серед лідерів галузі: спочатку поліграфічної (друк журналів, каталогів, періодичних видань), потім пакувальної, а зараз як виробники екологічного пакування для фуд індустрії. Звичайно, шлях до успіху не завжди був легким. Ми пережили економічні кризи, політичні потрясіння, а зараз долаємо труднощі ведення бізнесу під час війни. Проте це загартувало нас, ми стали кращими та міцнішими. Univest – це компанія, що впевнено підтримує економіку України. Ми знаємо, які кроки потрібно робити, щоб й надалі розвиватися та зростати, маючи довіру та повагу сотень клієнтів та партнерів.  Я щиро дякую всім, хто був та є з нами на цьому шляху:  співробітникам, які щодня віддають себе роботі  надійним партнерам, які вірять у нас  замовникам, які обирають нашу продукцію.   Ми крокуємо шляхом безперервних покращень вже 30 років,  або 360 місяців,  або 1.560 тижнів, або 10.920 днів,  або 262.080 годин,  або 15.724.800 хвилин Далі - буде...  Зі святом нас! З повагою та найкращими побажаннями Володимир Кудряшов, Генеральний директор

Шановні колеги, партнери, друзі!

Сьогодні ми відзначаємо 30-річний ювілей Univest! 

В цей день згадуємо шлях нашої компанії та маємо можливість впевнено поглянути у майбутнє.

Univest – це не просто компанія. Це – надійна команда експертів, які щиро вірять у свою справу. Ми пишаємося нашими досягненнями, адже за три десятиліття завжди були серед лідерів галузі: спочатку поліграфічної (друк журналів, каталогів, періодичних видань), потім пакувальної, а зараз як виробники екологічного пакування для фуд індустрії.

Звичайно, шлях до успіху не завжди був легким. Ми пережили економічні кризи, політичні потрясіння, а зараз долаємо труднощі ведення бізнесу під час війни. Проте це загартувало нас, ми стали кращими та міцнішими.

Univest – це компанія, що впевнено підтримує економіку України.

Ми знаємо, які кроки потрібно робити, щоб й надалі розвиватися та зростати, маючи довіру та повагу сотень клієнтів та партнерів. 

Я щиро дякую всім, хто був та є з нами на цьому шляху: 
співробітникам, які щодня віддають себе роботі 
надійним партнерам, які вірять у нас 
замовникам, які обирають нашу продукцію.
 
Ми крокуємо шляхом безперервних покращень вже 30 років, 
або 360 місяців, 
або 1.560 тижнів,
або 10.920 днів, 
або 262.080 годин, 
або 15.724.800 хвилин
Далі – буде… 

Зі святом нас!

З повагою та найкращими побажаннями

Володимир Кудряшов,
Генеральний директор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: