fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

29 травня 2021 G.R. Agro відсвяткувала свій “День Компанії”

11/ 06/ 2021
  У будь-якій великій компанії, особливо компанії з яскравою історією і світлим майбутнім, День народження компанії - це велике свято. У цей день ми збираємо кращих співробітників з усіх підприємств компанії і робимо велике свято. Свято G.R. Agro. Це одне з небагатьох великих заходів, яке ми проводимо саме для співробітників. «День компанії» G.R. Agro - не просто дата, а початок історії. Всі ці роки ми росли, змінювалися, розвивалися і не збираємося зупинятися на досягнутому. 29 травня був насичений радісними переживаннями, спортивними змаганнями, гордістю за досягнення і амбіціями майбутнього! НАШ досвід, сила, знання, сміливий погляд в майбутнє дають можливість будувати плани, знаючи, як втілити їх у реальність. G.R. Agro - КОМАНДА професіоналів-однодумців націлених тільки на ПЕРЕМОГУ!!!

У будь-якій великій компанії, особливо компанії з яскравою історією і світлим майбутнім, День народження компанії – це велике свято. У цей день ми збираємо кращих співробітників з усіх підприємств компанії і робимо велике свято. Свято G.R. Agro. Це одне з небагатьох великих заходів, яке ми проводимо саме для співробітників.

«День компанії» G.R. Agro – не просто дата, а початок історії. Всі ці роки ми росли, змінювалися, розвивалися і не збираємося зупинятися на досягнутому. 29 травня був насичений радісними переживаннями, спортивними змаганнями, гордістю за досягнення і амбіціями майбутнього! НАШ досвід, сила, знання, сміливий погляд в майбутнє дають можливість будувати плани, знаючи, як втілити їх у реальність. G.R. Agro – КОМАНДА професіоналів-однодумців націлених тільки на ПЕРЕМОГУ!!!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: