fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

21 квітня – Міжнародний день секретаря

21/ 04/ 2021
  Інформація надана grc.ua.  При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове. 21 квітня адміністративні працівники святкували своє професійне свято -  Міжнародний день професійних адміністративних працівників. Спеціально під цю дату аналітики grc.ua підготували огляд ринку праці адміністративного персоналу в Україні. Згідно з даними аналітиків, вакансії перекривають потребу в роботі на 27%, у середньому на одну позицію претендує 4 пошукачі. Середня заробітна плата в категорії становить 11090 грн. Більшість претендентів у категорії – жінки віком від 18 до 40 років (69% усіх кандидатів). І пошукачі, і кандидати хотіли б бачити адміністративний персонал на робочому місці повний день (58% вакансій і 56% резюме). Віддаленому або гнучкому графіку для адміністративного персоналу надають перевагу лише 30% роботодавців і 32% кандидатів. Найчастіше від адміністративного персоналу потрібні такі навички: досвід роботи з ПК (18%), грамотна мова (12%), навичка ділового листування (11%), організаторські здібності (11%) й бути командним гравцем (13%). Вплив пандемії Covid 19 та карантину на професійну діяльність. Команда grc.ua хоче дослідити, як пандемія Covid 19 впливає та диктує свої умови для працевлаштування та організації робочого процесу.  Опитування анонімне та займе лише 5 хвилин. Проголосувати. Дистанційка у квітні 2021. З огляду на черговий сплеск карантинних обмежень, віддалена робота знов увійшла в ТОП запитів пошукачів. 27% кандидатів, які зареєстрували свої резюме на кадровому порталі в квітні 2021 grc.ua, шукають тільки віддалений формат роботи. Цікаво, але роботодавці, схоже, трохи розчаровані в дистанційці. Так, кількість вакансій, що пропонують віддалений формат роботи, зменшилася на 1,5% (8,5% в квітні і 10% в березні). Найчастіше віддалену роботу шукають і пропонують у великих містах, таких як Київ (30% усіх вакансій і 31% усіх резюме на сайті grc.ua), Харків (7% вакансій, 4% резюме) і Дніпро (4% вакансій і 3% резюме). Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці за віддалену роботу, – 38 848 грн. При цьому 45% вакансій передбачає нижчий оклад – від 22 200. І тільки 17% – зарплату від 56 800. На більш високий рівень компенсації (від 74100 грн) можуть розраховувати лише 12% пошукачів.

Інформація надана grc.ua

При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове.

21 квітня адміністративні працівники святкували своє професійне свято –  Міжнародний день професійних адміністративних працівників. Спеціально під цю дату аналітики grc.ua підготували огляд ринку праці адміністративного персоналу в Україні.

Згідно з даними аналітиків, вакансії перекривають потребу в роботі на 27%, у середньому на одну позицію претендує 4 пошукачі. Середня заробітна плата в категорії становить 11090 грн. Більшість претендентів у категорії – жінки віком від 18 до 40 років (69% усіх кандидатів). І пошукачі, і кандидати хотіли б бачити адміністративний персонал на робочому місці повний день (58% вакансій і 56% резюме). Віддаленому або гнучкому графіку для адміністративного персоналу надають перевагу лише 30% роботодавців і 32% кандидатів.

Найчастіше від адміністративного персоналу потрібні такі навички: досвід роботи з ПК (18%), грамотна мова (12%), навичка ділового листування (11%), організаторські здібності (11%) й бути командним гравцем (13%).

Вплив пандемії Covid 19 та карантину на професійну діяльність

Команда grc.ua хоче дослідити, як пандемія Covid 19 впливає та диктує свої умови для працевлаштування та організації робочого процесу.  Опитування анонімне та займе лише 5 хвилин. Проголосувати.

Дистанційка у квітні 2021

З огляду на черговий сплеск карантинних обмежень, віддалена робота знов увійшла в ТОП запитів пошукачів. 27% кандидатів, які зареєстрували свої резюме на кадровому порталі в квітні 2021 grc.ua, шукають тільки віддалений формат роботи. Цікаво, але роботодавці, схоже, трохи розчаровані в дистанційці. Так, кількість вакансій, що пропонують віддалений формат роботи, зменшилася на 1,5% (8,5% в квітні і 10% в березні).

Найчастіше віддалену роботу шукають і пропонують у великих містах, таких як Київ (30% усіх вакансій і 31% усіх резюме на сайті grc.ua), Харків (7% вакансій, 4% резюме) і Дніпро (4% вакансій і 3% резюме).

Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці за віддалену роботу, – 38 848 грн. При цьому 45% вакансій передбачає нижчий оклад – від 22 200. І тільки 17% – зарплату від 56 800. На більш високий рівень компенсації (від 74100 грн) можуть розраховувати лише 12% пошукачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: