fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«170 днів на підготовку: нова філософія банкрутства», бізнес-сніданок від ADER HABER

04/ 06/ 2019
  11 червня, 10:00, ресторан BARVY (вул. Мечникова, 3) Кодекс України з процедур банкрутства буде введений в дію 21 жовтня цього року, і до цього моменту кожному чинному – і потенційному – учаснику процедури банкрутства необхідно ознайомитися з рядом нових правил, яка кардинально змінюють гру. Як вчасно підготувати себе та свій бізнес до нових умов процесу, зберегти своє майно та ресурси й отримати максимальну вигоду з процедури банкрутства – розповімо на бізнес-сніданку від ADER HABER «170 днів на підготовку: нова філософія банкрутства». Експерти заходу: ✔ Олександр Удовиченко, радник ADER HABER, адвокат, к.ю.н., суддя Вищого господарського суду України у відставці, експерт у сфері банкрутства та фінансової реструктуризації з 27-річним досвідом, з них 19 – на посаді судді ✔ Марина Томаш, радник, керівник напрямку податкового консалтингу та бухгалтерського обліку ADER HABER Спеціальний гість: ✔ Володимир Поліщук, суддя Вищого господарського суду України, експерт з 28-річним досвідом, з них 18 – на посаді судді Теми для обговорення: 1) Ризики відкриття справи про банкрутство за Кодексом України з процедур банкрутства: для боржника для кредитора для майнового поручителя боржника 2) У чому полягає «особливий правовий режим» для особи, яка перебуває в процедурі банкрутства: особливості нарахування та стягнення податків у процедурі банкрутства процесуальні особливості порядку розгляду спорів за участю боржників особливості реалізації майна боржника в процедурі банкрутства 3) Загальна характеристика банкрутства (відновлення платоспроможності) фізичної особи за Кодексом України з процедур банкрутства. Про що необхідно знати, вступаючи в процедуру банкрутства за новими правилами, і як отримати сприятливий результат по її завершенню – дізнайтеся 11 червня в ресторані BARVY. Запрошуємо взяти участь СЕО, керівників юридичних департаментів, начальників відділів по роботі з проблемною заборгованістю й банкрутству, арбітражних керуючих. Реєстрація на захід за посиланням: http://bit.ly/AH170 Контакти для підтвердження участі: Маргарита, +38 098 068 28 52, ah@aderhaber.com

11 червня, 10:00, ресторан BARVY (вул. Мечникова, 3)

Кодекс України з процедур банкрутства буде введений в дію 21 жовтня цього року, і до цього моменту кожному чинному – і потенційному – учаснику процедури банкрутства необхідно ознайомитися з рядом нових правил, яка кардинально змінюють гру.

Як вчасно підготувати себе та свій бізнес до нових умов процесу, зберегти своє майно та ресурси й отримати максимальну вигоду з процедури банкрутства – розповімо на бізнес-сніданку від ADER HABER «170 днів на підготовку: нова філософія банкрутства».

Експерти заходу:

✔ Олександр Удовиченко, радник ADER HABER, адвокат, к.ю.н., суддя Вищого господарського суду України у відставці, експерт у сфері банкрутства та фінансової реструктуризації з 27-річним досвідом, з них 19 – на посаді судді

✔ Марина Томаш, радник, керівник напрямку податкового консалтингу та бухгалтерського обліку ADER HABER

Спеціальний гість:

✔ Володимир Поліщук, суддя Вищого господарського суду України, експерт з 28-річним досвідом, з них 18 – на посаді судді

Теми для обговорення:

1) Ризики відкриття справи про банкрутство за Кодексом України з процедур банкрутства:

  • для боржника
  • для кредитора
  • для майнового поручителя боржника

2) У чому полягає «особливий правовий режим» для особи, яка перебуває в процедурі банкрутства:

  • особливості нарахування та стягнення податків у процедурі банкрутства
  • процесуальні особливості порядку розгляду спорів за участю боржників
  • особливості реалізації майна боржника в процедурі банкрутства

3) Загальна характеристика банкрутства (відновлення платоспроможності) фізичної особи за Кодексом України з процедур банкрутства.

Про що необхідно знати, вступаючи в процедуру банкрутства за новими правилами, і як отримати сприятливий результат по її завершенню – дізнайтеся 11 червня в ресторані BARVY.

Запрошуємо взяти участь СЕО, керівників юридичних департаментів, начальників відділів по роботі з проблемною заборгованістю й банкрутству, арбітражних керуючих.

Реєстрація на захід за посиланням: http://bit.ly/AH170

Контакти для підтвердження участі: Маргарита, +38 098 068 28 52, ah@aderhaber.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: