fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

11 ключових практик Baker McKenzie відзначені рейтингом Сhambers Europe 2018

15/ 03/ 2018
  Київ, Україна, 14 березня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у березні 2018 року. 11 ключових практик українського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів, енергетика та природні ресурси - отримали найвищі оцінки в рейтингу. Крім того, 11 юристів Baker McKenzie, включаючи керівників усіх практик, отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2018:     -     Сергій Чорний  - в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві; -     Сергій Піонтковський - в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах. -     Вячеслав Якимчук - в ринках капіталу та корпоративному праві/злиттях та поглинаннях; -     Геннадій Войціцький - в податковому праві; -     Руслан Дробязко - в інтелектуальній власності; -     Ліна Немченко - в нерухомості; -     Ігор Олехов - в банківському та фінансовому праві; -     Оксана Сімонова - в конкурентному та антимонопольному праві; -     Маряна Марчук - в трудовому праві; -     Ольга Дем’янюк  - в корпоративному праві/злитті та поглинаннях; -     Юлія Кольченко  - у сфері інтелектуальної власності. Про Chambers Europe Chambers Europe  - провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів. (www.chambersandpartners.com) Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Київ, Україна, 14 березня 2018 року – Київський офіс міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie посів найвищі сходинки у міжнародному юридичному довіднику Chambers Europe Guide 2017, який був оприлюднений у березні 2018 року.

11 ключових практик українського офісу фірми, а саме: банківське та фінансове право, ринки капіталу, корпоративне право/злиття та поглинання, трудове право, податкове право, інтелектуальна власність, нерухомість, реструктуризація та банкрутство, конкурентне право, вирішення спорів, енергетика та природні ресурси – отримали найвищі оцінки в рейтингу.

Крім того, 11 юристів Baker McKenzie, включаючи керівників усіх практик, отримали високі рекомендації від Chambers Europe 2018:

    –     Сергій Чорний  – в банківському та фінансовому праві, ринках капіталу та реструктуризації і банкрутстві;
–     
Сергій Піонтковський – в нерухомості, енергетиці та природніх ресурсах.
     Вячеслав Якимчук – в ринках капіталу та корпоративному праві/злиттях та поглинаннях;
–     Геннадій Войціцький – в податковому праві;
–     Руслан Дроб’язко – в інтелектуальній власності;
–     Ліна Немченко – в нерухомості;
–     Ігор Олехов – в банківському та фінансовому праві;
–     Оксана Сімонова – в конкурентному та антимонопольному праві;
–     Мар’яна Марчук – в трудовому праві;
–     Ольга Дем’янюк  – в корпоративному праві/злитті та поглинаннях;
–     Юлія Кольченко  – у сфері інтелектуальної власності.


Про Chambers Europe

Chambers Europe  – провідний міжнародний довідник юридичних фірм, який на сьогодні охоплює 53 юрисдикції у Європі. Видання складає рейтинг як окремих юристів, так і юридичних фірм за результатами всебічного неупередженого дослідження на основі інформації, наданої юридичними фірмами, та опитування юристів і клієнтів.
(www.chambersandpartners.com)

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів. (www.bakermckenzie.com/ukraine)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: