fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

10 мільйонів євро для підтримки бізнесу: Банк Львів отримав фінансування від ЄБРР

04/ 11/ 2021
  Фінансування від ЄБРР дозволить збільшити потужність підтримки “зеленого” бізнесу на території західного регіону України. Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Банку Львів кредит у розмірі 10 млн євро, у гривневому еквіваленті, для подальшого кредитування мікро-, малих і середніх підприємств західного регіону країни. Не менше 50% коштів цього кредиту буде використано для фінансування “зелених” технологій. Це означає, що підприємці можуть отримати кредит на оновлення техніки та обладнання, яке відповідає новим енергоефективним стандартам. Кредит допоможе бізнесам змінювати свої виробничі процеси на більш екологічні та такі, що зменшують негативний вплив на довкілля. “Ми раді продовжувати нашу співпрацю з ЄБРР та розвивати свій стратегічний напрям — підтримка сталих і “зелених” рішень у підприємництві. Ці кошти допоможуть нам підсилити свою спроможність фінансувати малий та середній бізнес регіону і впливати на поширення енергоефективних практик, “зелених” технологій ведення бізнесу загалом” — коментує Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів. Значну частину кредитних коштів банк планує направити на підтримку бізнесу, який розвивається та потребує додаткових вкладень для відкриття нових ліній, продуктів, або ж — інших бізнес-цілей. “До речі, таку бізнес-позику можна буде отримати саме у гривні, що є важливою перевагою для підприємців. Адже, валютні ризики для такої позики значно зменшуються” — доповнює Ашот Абраамян. Фінансування є частиною ініціативи EU4Business-EBRD initiative, що спрямована на покращення доступу малого українського бізнесу до коштів на розвиток власної справи, до гривневої позики, яка дозволяє зменшити валютні ризики підприємця. ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні, який на сьогодні інвестував більше 15 мільярдів євро у 505 проєктів. Одним із важливих напрямів діяльності ЄБРР є підтримка невеликого бізнесу та масштабування енергоефективних практик, що стимулюють розвиток енергетичної незалежності, сприяють  реформуванню бізнес-середовищ. Довідково: Банк Львів — європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам у Західній Україні. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Місія Банку Львів полягає у створенні можливостей, наданні підтримки та обміні досвідом для усіх, хто прагне більшого. Банк Львів є регіональним банком з повністю іноземним капіталом, ісландського та швейцарського акціонерів. Більше 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Головний офіс Банку знаходиться у Львові, є 19 відділень у західному регіоні України та у Києві. Контакти для ЗМІ: Іра Гошук, PR-менеджерка Банку Львів hoshuk@banklviv.com https://www.banklviv.com     https://www.facebook.com/BankLviv

Фінансування від ЄБРР дозволить збільшити потужність підтримки “зеленого” бізнесу на території західного регіону України.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав Банку Львів кредит у розмірі 10 млн євро, у гривневому еквіваленті, для подальшого кредитування мікро-, малих і середніх підприємств західного регіону країни.

Не менше 50% коштів цього кредиту буде використано для фінансування “зелених” технологій.

Це означає, що підприємці можуть отримати кредит на оновлення техніки та обладнання, яке відповідає новим енергоефективним стандартам. Кредит допоможе бізнесам змінювати свої виробничі процеси на більш екологічні та такі, що зменшують негативний вплив на довкілля.

“Ми раді продовжувати нашу співпрацю з ЄБРР та розвивати свій стратегічний напрям — підтримка сталих і “зелених” рішень у підприємництві. Ці кошти допоможуть нам підсилити свою спроможність фінансувати малий та середній бізнес регіону і впливати на поширення енергоефективних практик, “зелених” технологій ведення бізнесу загалом”коментує Ашот Абраамян, Голова Правління Банку Львів.

Значну частину кредитних коштів банк планує направити на підтримку бізнесу, який розвивається та потребує додаткових вкладень для відкриття нових ліній, продуктів, або ж — інших бізнес-цілей.

“До речі, таку бізнес-позику можна буде отримати саме у гривні, що є важливою перевагою для підприємців. Адже, валютні ризики для такої позики значно зменшуються” — доповнює Ашот Абраамян.

Фінансування є частиною ініціативи EU4Business-EBRD initiative, що спрямована на покращення доступу малого українського бізнесу до коштів на розвиток власної справи, до гривневої позики, яка дозволяє зменшити валютні ризики підприємця.

ЄБРР є провідним інституційним інвестором в Україні, який на сьогодні інвестував більше 15 мільярдів євро у 505 проєктів. Одним із важливих напрямів діяльності ЄБРР є підтримка невеликого бізнесу та масштабування енергоефективних практик, що стимулюють розвиток енергетичної незалежності, сприяють  реформуванню бізнес-середовищ.

Довідково:

Банк Львів — європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам у Західній Україні. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище.

Місія Банку Львів полягає у створенні можливостей, наданні підтримки та обміні досвідом для усіх, хто прагне більшого.

Банк Львів є регіональним банком з повністю іноземним капіталом, ісландського та швейцарського акціонерів. Більше 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Головний офіс Банку знаходиться у Львові, є 19 відділень у західному регіоні України та у Києві.

Контакти для ЗМІ:

Іра Гошук, PR-менеджерка Банку Львів hoshuk@banklviv.com

https://www.banklviv.com    

https://www.facebook.com/BankLviv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: