fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

❄ Зимовий табір Ho-Ho Production. Vol2 від КМДШ!

20/ 11/ 2020
  ❄ Зимовий табір Ho-Ho Production. Vol2 від КМДШ запрошує дітей 5-12 років на неймовірні movie-канікули! З 28 по 30 грудня! Цього разу стихія табору – кіно. На дітей чекають секрети бекстейджу та найкрутіші фішки з улюблених фільмів та мультів! На дітей чекають такі напрямки: 🗣 Акторська студія – навчимося працювати в кадрі. Кемпери будуть імпровізувати в запропонованих обставинах та подарують собі феєрверк емоцій. 💣 MYTHBUSTERS – досліджуємо та руйнуємо кіноміфи: як створюється кінореальність, спецефекти в кіно: вогонь, дим, вибухи — все це розберемо, проекспериментуємо та спробуємо на практиці. 🎞 Неймовірні кіноквести – на дітей чекає дослідницький атмосферний квест «За лаштунками реальності» та проєкт «Стоп-кадр», в якому діти мають відтворити кадр з фільму чи мультфільму. 🧙 Творчий проєкт «Основи анімації» - покадрове малювання героїв відомих мультів та створення анімації. ❓«Cinema Show» - quiz-вечірка з шаленими конкурсами, вікторинами та цікавими завдання за тематикою улюблених мультів та фільмів. ☃ Атмосферний кінотеатр – перегляд мультфільму з новорічною тематикою з атмосферними вогниками та смаколиками. 💫 Фінальна вечірка табору «Кінокарнавал» - на дітей чекають конкурси, запальні танці з відомих фільмів та мультфільмів, церемонія нагородження «Зірка Ho-Ho Production» та «Найкрутіший образ кінокарнавалу». І все це далеко не все! Локації: вул. Голосіївська, 13Г, Дніпровська набережна, 14Л Деталі та реєстрація за посиланням https://bit.ly/3nMRp3b

Зимовий табір Ho-Ho Production. Vol2 від КМДШ запрошує дітей 5-12 років на неймовірні movie-канікули! З 28 по 30 грудня!

Цього разу стихія табору – кіно. На дітей чекають секрети бекстейджу та найкрутіші фішки з улюблених фільмів та мультів!

На дітей чекають такі напрямки:

🗣 Акторська студія – навчимося працювати в кадрі. Кемпери будуть імпровізувати в запропонованих обставинах та подарують собі феєрверк емоцій.

💣 MYTHBUSTERS – досліджуємо та руйнуємо кіноміфи: як створюється кінореальність, спецефекти в кіно: вогонь, дим, вибухи — все це розберемо, проекспериментуємо та спробуємо на практиці.

🎞 Неймовірні кіноквести – на дітей чекає дослідницький атмосферний квест «За лаштунками реальності» та проєкт «Стоп-кадр», в якому діти мають відтворити кадр з фільму чи мультфільму.

🧙 Творчий проєкт «Основи анімації» – покадрове малювання героїв відомих мультів та створення анімації.

❓«Cinema Show» – quiz-вечірка з шаленими конкурсами, вікторинами та цікавими завдання за тематикою улюблених мультів та фільмів.

☃ Атмосферний кінотеатр – перегляд мультфільму з новорічною тематикою з атмосферними вогниками та смаколиками.

💫 Фінальна вечірка табору «Кінокарнавал» – на дітей чекають конкурси, запальні танці з відомих фільмів та мультфільмів, церемонія нагородження «Зірка Ho-Ho Production» та «Найкрутіший образ кінокарнавалу».

І все це далеко не все!

Локації: вул. Голосіївська, 13Г, Дніпровська набережна, 14Л

Деталі та реєстрація за посиланням https://bit.ly/3nMRp3b

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: