fbpx

Звіт Ашану з Корпоративної соціальної відповідальності 2018

16/ 07/ 2019
  Одним з важливих показників у діяльності будь-якої компанії є її готовність звітувати перед суспільством, зокрема можливість представити свої нефінансові показники. Ашан Україна минулого року відсвяткував свої перші десять років на ринку, а цього року випускає перший Звіт з Корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). В основі нашої політики КСВ лежить Хартія Етики, а також Цілі сталого розвитку ООН, які тією чи іншою мірою втілюються компанією. Структурою звіту передбачено розкриття основних проектів з КСВ в Ашан Україна у 4-х напрямках: Співробітники, Клієнти, Довкілля та Суспільство. Зважаючи на те, що звіт презентується вперше, ми вважаємо доцільним коротко розповісти історію розвитку Ашан на вітчизняному ринку, а також дати усім читачам уявлення про те, що собою представляє компанія Ашан у світі та в Україні. Цим звітом ми хочемо ще раз підкреслити два пріоритетні напрямки соціальної діяльності Ашан Україна, серед яких політика різноманіття та недискримінації, особливо до людей з інвалідністю, а також підтримка соціальних проектів у напрямку здорового харчування та здорового способу життя дітей та молоді через співпрацю з громадськими та благодійними організаціями і фондами. Ми дякуємо усім нашим співробітникам, клієнтам та партнерам, завдяки яким ці проекти стали можливими і вкотре підтверджують, що разом з Ашан ми змінюємо життя українців!

Одним з важливих показників у діяльності будь-якої компанії є її готовність звітувати перед суспільством, зокрема можливість представити свої нефінансові показники.

Ашан Україна минулого року відсвяткував свої перші десять років на ринку, а цього року випускає перший Звіт з Корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

В основі нашої політики КСВ лежить Хартія Етики, а також Цілі сталого розвитку ООН, які тією чи іншою мірою втілюються компанією.

Структурою звіту передбачено розкриття основних проектів з КСВ в Ашан Україна у 4-х напрямках: Співробітники, Клієнти, Довкілля та Суспільство. Зважаючи на те, що звіт презентується вперше, ми вважаємо доцільним коротко розповісти історію розвитку Ашан на вітчизняному ринку, а також дати усім читачам уявлення про те, що собою представляє компанія Ашан у світі та в Україні.

Цим звітом ми хочемо ще раз підкреслити два пріоритетні напрямки соціальної діяльності Ашан Україна, серед яких політика різноманіття та недискримінації, особливо до людей з інвалідністю, а також підтримка соціальних проектів у напрямку здорового харчування та здорового способу життя дітей та молоді через співпрацю з громадськими та благодійними організаціями і фондами.

Ми дякуємо усім нашим співробітникам, клієнтам та партнерам, завдяки яким ці проекти стали можливими і вкотре підтверджують, що разом з Ашан ми змінюємо життя українців!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: