fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Звернення ЮК MORIS щодо перейменування вул. Московської

12/ 04/ 2022
  Головний офіс Адвокатського об’єднання “Моріс Ґруп” розташований на вулиці Московській у місті Києві. У Печерському районі, в самому центрі столиці України, на головних туристичних маршрутах, що ведуть до Лаври, меморіалу жертвам Голодомору, в оточенні вулиць, названих на честь гетьмана Івана Мазепи, генералів армії УНР Михайла Омеляновича-Павленка та Олекси Алмазова. У той час, коли в європейських столицях на честь героїв України блискавично перейменовуються вулиці, на яких розташовані посольства держави-агресора, коли світ об’єднався у підтримці України, а наша держава стала символом – символічні рішення мають особливе значення. З огляду на це, ми надіслали звернення до Київського міського голови Віталія Кличка з ініціативою щодо перейменування вулиці Московської на честь Прем’єр-міністра Великої Британії - Бориса Джонсона, що, на нашу думку, є сміливим символічним жестом, виявом вдячності нашим союзникам, які найбільше обстоюють інтереси України. Слава Україні!

Головний офіс Адвокатського об’єднання “Моріс Ґруп” розташований на вулиці Московській у місті Києві. У Печерському районі, в самому центрі столиці України, на головних туристичних маршрутах, що ведуть до Лаври, меморіалу жертвам Голодомору, в оточенні вулиць, названих на честь гетьмана Івана Мазепи, генералів армії УНР Михайла Омеляновича-Павленка та Олекси Алмазова.

У той час, коли в європейських столицях на честь героїв України блискавично перейменовуються вулиці, на яких розташовані посольства держави-агресора, коли світ об’єднався у підтримці України, а наша держава стала символом – символічні рішення мають особливе значення.

З огляду на це, ми надіслали звернення до Київського міського голови Віталія Кличка з ініціативою щодо перейменування вулиці Московської на честь Прем’єр-міністра Великої Британії – Бориса Джонсона, що, на нашу думку, є сміливим символічним жестом, виявом вдячності нашим союзникам, які найбільше обстоюють інтереси України.

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: