fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустрічайте оновлений Leopolis Hotel Lviv

15/ 01/ 2024
  Вас вітає оновлений Leopolis Hotel Lviv - місце для комфортних бізнес-зустрічей в самому центрі Львова. Трохи більше року тому ми завершили реновацію номерного фонду і загальних приміщень; максимально посилили заходи безпеки та облаштували одне з найкомфортніших сховищ;забезпечили команду та гостей безперебійними джерелами живлення та провели ряд ініціатив CSR, зокрема Joy of Play, разом із фінськими партнерами, створивши сучасний дитячий майданчик в приміщенні сусідньої школи №62. Поєднання безпеки, елегантної нордичної естетики та позитивної атмосфери – це те, чим ми живемо і пишаємося. Що не змінилося – це наше ДНК: Бізнес репутація: ми - компанія з 100% іноземним капіталом. Наші власники - сім’я Хартвалл з Фінляндіі - продовжують вести бізнес прозоро та відповідально, впевнено доводячи, що іноземні інвестиції в Україні можуть бути успішними. Кожен наш клієнт та партнер може бути абсолютно впевненим, що співпраця з нами створює додану вартість і не має жодних репутаційних ризиків. Цінності: цілісність та порядність, ініціатива та відповідальність – є фундаментом нашої операційної діяльності та тим, що розділяє кожен наш співробітник та гість. Гості: люди, що створюють позитивний імідж України в світі: співробітники дипломатичних представництв та відомств, іноземних урядових організацій, міжнародних компаній, іноземні волонтери та журналісти, відомі українські підприємці та популярні світові та українські діячі мистецтв. Рівень сервісу: персоналізований підхід, гнучкість, перевищення очікувань та надання повного комплексу готельних послуг, як для корпоративних та індивідуальних відвідувачів. Запрошуємо керівників, співробітників та клієнтів компаній-членів EBA, які подорожують до або через Львів, зупинитися в Leopolis Hotel Lviv та на власні очі оцінити зміни та сервіс. Нагадуємо, що для членів EBA в нас діє постійна знижка 20% на проживання при прямому бронюванні: За промокодом EBA20 на сайті За телефоном +380 50 371 39 37 або [email protected] До зустрічі, Команда Leopolis Hotel Lviv

Вас вітає оновлений Leopolis Hotel Lviv – місце для комфортних бізнес-зустрічей в самому центрі Львова.

Трохи більше року тому ми завершили реновацію номерного фонду і загальних приміщень; максимально посилили заходи безпеки та облаштували одне з найкомфортніших сховищ;забезпечили команду та гостей безперебійними джерелами живлення та провели ряд ініціатив CSR, зокрема Joy of Play, разом із фінськими партнерами, створивши сучасний дитячий майданчик в приміщенні сусідньої школи №62.

Поєднання безпеки, елегантної нордичної естетики та позитивної атмосфери – це те, чим ми живемо і пишаємося.

Що не змінилося – це наше ДНК:

  • Бізнес репутація: ми – компанія з 100% іноземним капіталом. Наші власники – сім’я Хартвалл з Фінляндіі – продовжують вести бізнес прозоро та відповідально, впевнено доводячи, що іноземні інвестиції в Україні можуть бути успішними. Кожен наш клієнт та партнер може бути абсолютно впевненим, що співпраця з нами створює додану вартість і не має жодних репутаційних ризиків.
  • Цінності: цілісність та порядність, ініціатива та відповідальність – є фундаментом нашої операційної діяльності та тим, що розділяє кожен наш співробітник та гість.
  • Гості: люди, що створюють позитивний імідж України в світі: співробітники дипломатичних представництв та відомств, іноземних урядових організацій, міжнародних компаній, іноземні волонтери та журналісти, відомі українські підприємці та популярні світові та українські діячі мистецтв.
  • Рівень сервісу: персоналізований підхід, гнучкість, перевищення очікувань та надання повного комплексу готельних послуг, як для корпоративних та індивідуальних відвідувачів.

Запрошуємо керівників, співробітників та клієнтів компаній-членів EBA, які подорожують до або через Львів, зупинитися в Leopolis Hotel Lviv та на власні очі оцінити зміни та сервіс.

Нагадуємо, що для членів EBA в нас діє постійна знижка 20% на проживання при прямому бронюванні:

До зустрічі,

Команда Leopolis Hotel Lviv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: