fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Володимиром Омеляном та Райвісом Вецкагансом

22/ 06/ 2018
    Вчора компанії-члени Асоціації говорили про проблеми та перспективи розвитку інфраструктури в Україні в рамках загальної зустрічі з Володимиром Омеляном та Райвісом Вецкагансом. Міністр представив бізнесу галузевий апдейт щодо поточних завдань та проектів, у яких задіяне Міністерство інфраструктури, а саме: Морська та річкова галузь «Ми повністю готові до концесії, - завважив пан Омелян. – Чекаємо прийняття концесійного законопроекту, і наступного ж дня готові стартувати з рядом проектів у середніх та великих портах». Також Міністр запевнив, що в портах будуть проводитися днопоглиблювальні та капітальні ремонтні роботи. Допустив чергове зниження портових зборів з початку 2019 року. На його переконання, галузі річкових перевезень якнайшвидше потрібне нове законодавство, а тому Міністр закликав до пошуку компромісів, щоб нарешті дати зелене світло розвитку галузі. В свою чергу, Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийняття Ряду документів, що сприятимуть розвитку морської галузі, а саме: Методики розрахунку портових зборів, законопроекту №7385, проекту Постанови щодо Порядку та умов укладення договорів на підставі яких здійснюється компенсація інвестицій. Авіація У планах Міністерства – капітальне оновлення галузі. На наступний рік у держбюджеті виділені кошти на будівництво нових злітних смуг – у перспективі планується створення до двадцяти нових аеропортів, до того ж, очікується поява нових авіаперевізників на українському ринку.  На думку Міністра, в України є всі шанси стати великим мультимодальним хабом – транзитним майданчиком між країнами Сходу та Європою. Для цього необхідно розвивати інфраструктуру вантажних перевезень – в перспективі відкриття нового вантажного терміналу, у Міністерстві розмірковують також над можливістю відкриття центра техобслуговування у Борисполі. Залізничні перевезення Головна новина – затвердження кандидатур до наглядової ради в Укрзалізниці. Міністр висловив сподівання щодо ефективної роботи ради. Також пан Омелян наголосив на тому, що має бути нарешті вирішене питання дефіциту тяги: на державну колію має бути допущена приватна тяга. До того ж, Міністр закликав до повної ліквідації тіньових схем та уникнення будь-яких зловживань на залізниці.
01/

 

Вчора компанії-члени Асоціації говорили про проблеми та перспективи розвитку інфраструктури в Україні в рамках загальної зустрічі з Володимиром Омеляном та Райвісом Вецкагансом. Міністр представив бізнесу галузевий апдейт щодо поточних завдань та проектів, у яких задіяне Міністерство інфраструктури, а саме:

Морська та річкова галузь

«Ми повністю готові до концесії, – завважив пан Омелян. – Чекаємо прийняття концесійного законопроекту, і наступного ж дня готові стартувати з рядом проектів у середніх та великих портах». Також Міністр запевнив, що в портах будуть проводитися днопоглиблювальні та капітальні ремонтні роботи. Допустив чергове зниження портових зборів з початку 2019 року. На його переконання, галузі річкових перевезень якнайшвидше потрібне нове законодавство, а тому Міністр закликав до пошуку компромісів, щоб нарешті дати зелене світло розвитку галузі.

В свою чергу, Райвіс Вецкаганс наголосив на важливості прийняття Ряду документів, що сприятимуть розвитку морської галузі, а саме: Методики розрахунку портових зборів, законопроекту №7385, проекту Постанови щодо Порядку та умов укладення договорів на підставі яких здійснюється компенсація інвестицій.

Авіація

У планах Міністерства – капітальне оновлення галузі. На наступний рік у держбюджеті виділені кошти на будівництво нових злітних смуг – у перспективі планується створення до двадцяти нових аеропортів, до того ж, очікується поява нових авіаперевізників на українському ринку.  На думку Міністра, в України є всі шанси стати великим мультимодальним хабом – транзитним майданчиком між країнами Сходу та Європою. Для цього необхідно розвивати інфраструктуру вантажних перевезень – в перспективі відкриття нового вантажного терміналу, у Міністерстві розмірковують також над можливістю відкриття центра техобслуговування у Борисполі.

Залізничні перевезення

Головна новина – затвердження кандидатур до наглядової ради в Укрзалізниці. Міністр висловив сподівання щодо ефективної роботи ради. Також пан Омелян наголосив на тому, що має бути нарешті вирішене питання дефіциту тяги: на державну колію має бути допущена приватна тяга. До того ж, Міністр закликав до повної ліквідації тіньових схем та уникнення будь-яких зловживань на залізниці.

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: