fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Володимиром Лапою, Головою Держпродспоживслужби

14/ 03/ 2018
    Комітет виробників ветеринарних препаратів та Харчовий комітет Асоціації провів зустріч з Головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою та генеральними директорами новостворених Директоратів Мінагрополітики – Миколою Морозом та Олександром Жемойдою. Під час зустрічі присутні структур обговорили майбутню співпрацю у сфері гармонізації європейського законодавства, шляхи боротьби із фальсифікацією ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок, а також формування системи фармаконагляду у ветеринарній медицині. Важливою частиною зустрічі стало обговорення майбутньої редакції Закону України «Про ветеринарну медицину», якої так потребує бізнес, та нещодавно прийнятого Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», який вступить в дію через 2 роки, а також нагальну необхідність розробки та впровадження підзаконних актів для його повноцінного функціонування. Асоціація вдячна колегам з Держпродспоживслужби та Мінагрополітики за відкритість до діалогу і сподіваються на майбутню плідну співпрацю.
01/

 

Комітет виробників ветеринарних препаратів та Харчовий комітет Асоціації провів зустріч з Головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою та генеральними директорами новостворених Директоратів Мінагрополітики – Миколою Морозом та Олександром Жемойдою.

Під час зустрічі присутні структур обговорили майбутню співпрацю у сфері гармонізації європейського законодавства, шляхи боротьби із фальсифікацією ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок, а також формування системи фармаконагляду у ветеринарній медицині.

Важливою частиною зустрічі стало обговорення майбутньої редакції Закону України «Про ветеринарну медицину», якої так потребує бізнес, та нещодавно прийнятого Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», який вступить в дію через 2 роки, а також нагальну необхідність розробки та впровадження підзаконних актів для його повноцінного функціонування.

Асоціація вдячна колегам з Держпродспоживслужби та Мінагрополітики за відкритість до діалогу і сподіваються на майбутню плідну співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: