fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з представниками японської компанії, що спеціалізується на 3D-друку протезів, та представником ЮНІДО

24/ 04/ 2024
  🤝 Офіс Асоціації зустрівся з представниками японської компанії, що спеціалізується на 3D-друку протезів, та представником ЮНІДО.   🦿🕵️‍♂️ Під час зустрічі японська сторона проінформувала про свій інтерес відкрити в Україні сучасне виробництво протезів на основі 3D-друку. Для цього вони вивчають інвестиційний клімат, виробничі можливості регіонів та відповідність українського законодавства нормам, що діють в Японії.   🙌 Представники ЮНІДО висловили готовність надати експертну та фінансову підтримку такому проекту в рамках програм допомоги Україні у відновленні промислового потенціалу та працевлаштуванні людей з інвалідністю.   🤗 Таким чином, японські партнери всерйоз розглядають Україну як майданчик для запуску інноваційного виробництва протезів із застосуванням 3D-друку. За успішної реалізації проект дозволить модернізувати галузь, покращити життя людей з інвалідністю та залучити іноземні інвестиції.
🤝 Офіс Асоціації зустрівся з представниками японської компанії, що спеціалізується на 3D-друку протезів, та представником ЮНІДО.

 
🦿🕵️‍♂️ Під час зустрічі японська сторона проінформувала про свій інтерес відкрити в Україні сучасне виробництво протезів на основі 3D-друку. Для цього вони вивчають інвестиційний клімат, виробничі можливості регіонів та відповідність українського законодавства нормам, що діють в Японії.
 
🙌 Представники ЮНІДО висловили готовність надати експертну та фінансову підтримку такому проекту в рамках програм допомоги Україні у відновленні промислового потенціалу та працевлаштуванні людей з інвалідністю.
 
🤗 Таким чином, японські партнери всерйоз розглядають Україну як майданчик для запуску інноваційного виробництва протезів із застосуванням 3D-друку. За успішної реалізації проект дозволить модернізувати галузь, покращити життя людей з інвалідністю та залучити іноземні інвестиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: