fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з паном Олександром Хугом, Першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні

16/ 12/ 2017
  Відбулась зустріч представників членських компаній  Харківського офісу Асоціації з Першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні паном Олександром Хугом. Говорили про мету створення ОБСЕ, її завдання та цілі, торкнулися теми безпосередньої діяльності спостерігачів, їх безпеку, технічне оснащення Місії, бюджет та звітування. Пан Хуг розповів про поточну ситуацію в Донецькій та Луганській областях, роль СММ ОБСЄ у мирному врегулюванні конфлікту, а також відповів на запитання присутніх про Мінські домовленості, про введення миротворчої місії, обмін полоненими та інші. «Ми працюємо тут щоб максимально посприяти вирішенню ситуації…», зазначив  Перший заступником Голови СММ ОБСЄ.

Відбулась зустріч представників членських компаній  Харківського офісу Асоціації з Першим заступником Голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні паном Олександром Хугом.

Говорили про мету створення ОБСЕ, її завдання та цілі, торкнулися теми безпосередньої діяльності спостерігачів, їх безпеку, технічне оснащення Місії, бюджет та звітування.

Пан Хуг розповів про поточну ситуацію в Донецькій та Луганській областях, роль СММ ОБСЄ у мирному врегулюванні конфлікту, а також відповів на запитання присутніх про Мінські домовленості, про введення миротворчої місії, обмін полоненими та інші.

«Ми працюємо тут щоб максимально посприяти вирішенню ситуації…», зазначив  Перший заступником Голови СММ ОБСЄ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: