fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з паном Михайлом Довбенко

05/ 03/ 2018
    Сьогодні відбулася зустріч компаній-членів Асоціації з Михайлом Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. В ході зустрічі було обговорено актуальні для фінансового сектору питання, зокрема – розробка проекту Закону про валюту, пропозиції компаній щодо змін до законодавства, яке регулює переказ коштів. Пан Довбенко також розповів про плани роботи Комітету та найважливіші для ринку законопроекти, які будуть розглянуті найближчим часом. Ми дякуємо Михайлу Володимировичу за відкритий та конструктивний діалог з представниками бізнес-спільноти.
01/

 

Сьогодні відбулася зустріч компаній-членів Асоціації з Михайлом Довбенко, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.

В ході зустрічі було обговорено актуальні для фінансового сектору питання, зокрема – розробка проекту Закону про валюту, пропозиції компаній щодо змін до законодавства, яке регулює переказ коштів. Пан Довбенко також розповів про плани роботи Комітету та найважливіші для ринку законопроекти, які будуть розглянуті найближчим часом.

Ми дякуємо Михайлу Володимировичу за відкритий та конструктивний діалог з представниками бізнес-спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: