fbpx

Зустріч з начальником Головного управління ДПС у Львівській області – Ігорем Комендатом

09/ 07/ 2020
    6 липня 2020 р. відбулася перша зустріч начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігоря Комендата та представників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. У вступному слові Ігор Комендат зазначив: «Для нас такі зустрічі є важливими. Ви є представниками тих європейських бізнес структур, в інвестиції яких надзвичайно зацікавлена наша держава, наш західний регіон та Львівщина зокрема. Такі заходи позитивно сприяють вирішенню проблем, що виникають в процесі діяльності та заважають бізнесу». Члени Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА, та, зокрема, керівник Офісу Мар’яна Луцишин, розповіли про бажані напрямки діалогу для досягнення максимально комфортних і справедливих умов в процесах господарської діяльності та нарахування і сплати податків. На зустрічі окреслили напрямки співпраці між бізнесом та податковою, домовилися про «онлайн – зустрічі» задля безпеки та оперативності . «Ми є відкриті для громадськості, для бізнес-середовища. Сьогодні, на зустрічі, ми встановили основний критерій співпраці податкової та великих інвестиційних компаній – цивілізовані європейські відносини. Запевняю Вас, що будь які проблемні питання ми вирішуватимемо оперативно та в рамках діючого податкового законодавства», - сказав Ігор Комендат та подякував учасникам зустрічі.
01/

 

6 липня 2020 р. відбулася перша зустріч начальника Головного управління ДПС у Львівській області Ігоря Комендата та представників Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації.

У вступному слові Ігор Комендат зазначив: «Для нас такі зустрічі є важливими. Ви є представниками тих європейських бізнес структур, в інвестиції яких надзвичайно зацікавлена наша держава, наш західний регіон та Львівщина зокрема. Такі заходи позитивно сприяють вирішенню проблем, що виникають в процесі діяльності та заважають бізнесу».

Члени Регіональної координаційної ради Західноукраїнського офісу ЄБА, та, зокрема, керівник Офісу Мар’яна Луцишин, розповіли про бажані напрямки діалогу для досягнення максимально комфортних і справедливих умов в процесах господарської діяльності та нарахування і сплати податків.

На зустрічі окреслили напрямки співпраці між бізнесом та податковою, домовилися про «онлайн – зустрічі» задля безпеки та оперативності .

«Ми є відкриті для громадськості, для бізнес-середовища. Сьогодні, на зустрічі, ми встановили основний критерій співпраці податкової та великих інвестиційних компаній – цивілізовані європейські відносини. Запевняю Вас, що будь які проблемні питання ми вирішуватимемо оперативно та в рамках діючого податкового законодавства», – сказав Ігор Комендат та подякував учасникам зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: