fbpx

Зустріч з Маркіяном Мальським, головою Львівської ОДА

16/ 08/ 2019
    Вчора відбулась зустріч членів Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації на якій, запрошений гість Маркіян Мальський, голова Львівської ОДА, розповів про роботу адміністрації протягом останніх двох місяців та озвучив ряд пріоритетних питань щодо планів розвитку області. У свою чергу присутні представники різних сфер бізнесу наголосило на проблемних питаннях, які їх турбують сьогодні, та підкреслили готовність допомагати і сприяти зміцненню бізнес-клімату в регіоні. Дякуємо Маркіяну Мальському за відкритий діалог і сподіваємось на ефективну співпрацю у найближчому майбутньому.
01/

 

Вчора відбулась зустріч членів Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації на якій, запрошений гість Маркіян Мальський, голова Львівської ОДА, розповів про роботу адміністрації протягом останніх двох місяців та озвучив ряд пріоритетних питань щодо планів розвитку області.

У свою чергу присутні представники різних сфер бізнесу наголосило на проблемних питаннях, які їх турбують сьогодні, та підкреслили готовність допомагати і сприяти зміцненню бізнес-клімату в регіоні.

Дякуємо Маркіяну Мальському за відкритий діалог і сподіваємось на ефективну співпрацю у найближчому майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: