fbpx

Зустріч з керівництвом Одеської митниці ДФС

29/ 10/ 2019
    29 жовтня 2019 року Південноукраїнський Офіс Асоціації взяв участь у зустрічі з в. о. начальника Одеської митниці ДФС Ігоря Резніка з бізнес-спільнотою у форматі «без краваток». Під час діалогу були висвітлені основні питання, повязані із реформою структури і діяльності ДФС, виокремлення ДМС як окремої цілісної юридичної особи, ціни та митної вартості, розрахунку брутто-нетто, взаємодії митниці та правоохоронних органів під час оглядів, боротьби з корупцією та контрабандою, а також про інші важливі аспекти взаємодії субєктів бізнесу і митних органів. Реформа структури і діяльності ДФС розпочнеться з реєстрації юридичної особи Державної митної служби (ДМС), далі планується набір перших 30% співробітників, щоб запустити процес роботи митниці ДМС, потім буде призначений Голова реорганізаційної комісії, який продовжить набір особового складу співробітників. Наразі точних термінів, які знадобляться для проведення реформи, немає. Новопризначений в.о. голови Одеської митниці та його команда вже встигли провести 264 огляди, із них в 90% випадків були виявлені такі порушення, як урізання ваги за коносаментом, заниження митної вартості, пересорт товару тощо. Очільник митниці зазначив: «Поки ми не добємося, щоб субєкт перестав домовлятися з митницею - проблема не вирішиться. Корупція починається з малого, коли субєкт намагається домовитися з інспектором». Співголова митного комітету Aсоціації та засновник Lamarin Олександр Лазарєв висловив свою стурбованість поточними проблемами щодо діяльності митниці, зокрема, в контексті морської галузі та закликав чинне керівництво вжити заходів для їхнього ефективного вирішення, розвивати систему пост аудиту, працювати разом із новоствореною Податковою адміністрацією, перевести більшість контрольних функцій за межі пункту пропуску митниці! В свою чергу співзасновник ITL та генеральний директор АМЕУ Віктор Берестенко запропонував зробити практику вирішення питань митного оформлення вантажів одноманітною і зрозумілою для всіх субєктів оформлення та надати ряд письмових розяснень і провести відповідні семінари для бізнесу. Підсумувавши зустріч, Ігор Резнік підкреслив, що відкритий до співпраці і запропонував усім учасникам повідомляти йому особисто про факти порушення, які відбуваються у їхній практиці.  Дякуємо Одеській митниці ДФС за готовність до взаємодії та конструктивний діалог!
01/

 

29 жовтня 2019 року Південноукраїнський Офіс Асоціації взяв участь у зустрічі з в. о. начальника Одеської митниці ДФС Ігоря Резніка з бізнес-спільнотою у форматі «без краваток». Під час діалогу були висвітлені основні питання, пов’язані із реформою структури і діяльності ДФС, виокремлення ДМС як окремої цілісної юридичної особи, ціни та митної вартості, розрахунку брутто-нетто, взаємодії митниці та правоохоронних органів під час оглядів, боротьби з корупцією та контрабандою, а також про інші важливі аспекти взаємодії суб’єктів бізнесу і митних органів.

Реформа структури і діяльності ДФС розпочнеться з реєстрації юридичної особи Державної митної служби (ДМС), далі планується набір перших 30% співробітників, щоб запустити процес роботи митниці ДМС, потім буде призначений Голова реорганізаційної комісії, який продовжить набір особового складу співробітників. Наразі точних термінів, які знадобляться для проведення реформи, немає.

Новопризначений в.о. голови Одеської митниці та його команда вже встигли провести 264 огляди, із них в 90% випадків були виявлені такі порушення, як урізання ваги за коносаментом, заниження митної вартості, пересорт товару тощо. Очільник митниці зазначив: «Поки ми не доб’ємося, щоб суб’єкт перестав домовлятися з митницею – проблема не вирішиться. Корупція починається з малого, коли суб’єкт намагається домовитися з інспектором».

Співголова митного комітету Aсоціації та засновник Lamarin Олександр Лазарєв висловив свою стурбованість поточними проблемами щодо діяльності митниці, зокрема, в контексті морської галузі та закликав чинне керівництво вжити заходів для їхнього ефективного вирішення, розвивати систему пост аудиту, працювати разом із новоствореною Податковою адміністрацією, перевести більшість контрольних функцій за межі пункту пропуску митниці! В свою чергу співзасновник ITL та генеральний директор АМЕУ Віктор Берестенко запропонував зробити практику вирішення питань митного оформлення вантажів одноманітною і зрозумілою для всіх суб’єктів оформлення та надати ряд письмових роз’яснень і провести відповідні семінари для бізнесу.

Підсумувавши зустріч, Ігор Резнік підкреслив, що відкритий до співпраці і запропонував усім учасникам повідомляти йому особисто про факти порушення, які відбуваються у їхній практиці.  Дякуємо Одеській митниці ДФС за готовність до взаємодії та конструктивний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: