fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Керівництвом Одеської митниці Держмитслужби

16/ 02/ 2021
  16 лютого 2021 року представники Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації і членських компаній ЕВА зустрілися з керівництвом Одеської митниці. Говорили про створення передумов для стабільного функціонування митних органів та їх взаємодії із компаніями у регіоні. Питання, які наразі найбільше хвилюють бізнес: шляхи мінімізації людського фактору при митних процедурах, тиск на бізнес з боку правоохоронних органів та втручання у митне оформлення товарів тощо. Крім того, бізнес у регіоні вітає підтримку раніше напрацьованих ініціатив щодо оптимізації митного оформлення в морських пунктах пропуску. Про це зазначив Олександр Лазарєв, Голова Координаційної Ради Асоціації в Одесі, співголова Митного комітету ЕВА. Зі свого боку, керівництво митниці підтримало пропозицію щодо внесення змін до діючих НПА з метою гармонізації митного законодавства і роботи за допомогою електронних сервісів та висловило готовність щодо проведення регулярних зустрічей з бізнесом в онлайн-форматі. Дякуємо Олексію Бочко, Олександру Телеліму, Андрію Артеменко, Олені Гусєвій за зустріч! Сподіваємось, що керівництво Одеської митниці буде продовжувати вести прозорий діалог з бізнесом, надалі сприятиме автоматизації та спрощенню процесів і процедур на митниці для ще більш ефективної її роботи. Та чекаємона чергову робочу зустріч найближчим часом! 

16 лютого 2021 року представники Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації і членських компаній ЕВА зустрілися з керівництвом Одеської митниці. Говорили про створення передумов для стабільного функціонування митних органів та їх взаємодії із компаніями у регіоні.

Питання, які наразі найбільше хвилюють бізнес: шляхи мінімізації людського фактору при митних процедурах, тиск на бізнес з боку правоохоронних органів та втручання у митне оформлення товарів тощо. Крім того, бізнес у регіоні вітає підтримку раніше напрацьованих ініціатив щодо оптимізації митного оформлення в морських пунктах пропуску. Про це зазначив Олександр Лазарєв, Голова Координаційної Ради Асоціації в Одесі, співголова Митного комітету ЕВА.

Зі свого боку, керівництво митниці підтримало пропозицію щодо внесення змін до діючих НПА з метою гармонізації митного законодавства і роботи за допомогою електронних сервісів та висловило готовність щодо проведення регулярних зустрічей з бізнесом в онлайн-форматі.

Дякуємо Олексію Бочко, Олександру Телеліму, Андрію Артеменко, Олені Гусєвій за зустріч! Сподіваємось, що керівництво Одеської митниці буде продовжувати вести прозорий діалог з бізнесом, надалі сприятиме автоматизації та спрощенню процесів і процедур на митниці для ще більш ефективної її роботи. Та чекаємона чергову робочу зустріч найближчим часом! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: