fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Харківської Митниці

17/ 02/ 2022
  «На даний час через усі відкриті пункти пропуску забезпечується безперервне переміщення громадян, товарів та транспортних засобів», -  запевнив керівник Харківської митниці Олег Шахрай учасників чергової робочої зустрічі  - членів Координаційної ради, представників  національних та іноземних компаній -  суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv. Безпека та економіка, поточна ситуації на кордонах нашої області в умовах сьогодення, як то карантинних обмежень та політичних викликів, деякі аспекти впровадження зовнішньоекономічної діяльності  — ці та інші питання стали основними темами для обговорення. За круглим столом вийшла продуктивна і відверта бесіда стосовно реорганізації митних органів. Обговорили робочі питання митниці, запропонували допомогу в їх просуванні на законодавчому рівні, а також розглянули деякі проблеми, з якими стикаються у своїй діяльності представники бізнесу. Подякували митній службі за старт електронного документообігу та Харківській митниці за відкритість до співпраці!

«На даний час через усі відкриті пункти пропуску забезпечується безперервне переміщення громадян, товарів та транспортних засобів», –  запевнив керівник Харківської митниці Олег Шахрай учасників чергової робочої зустрічі  – членів Координаційної ради, представників  національних та іноземних компаній –  суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv.

Безпека та економіка, поточна ситуації на кордонах нашої області в умовах сьогодення, як то карантинних обмежень та політичних викликів, деякі аспекти впровадження зовнішньоекономічної діяльності  — ці та інші питання стали основними темами для обговорення.

За круглим столом вийшла продуктивна і відверта бесіда стосовно реорганізації митних органів. Обговорили робочі питання митниці, запропонували допомогу в їх просуванні на законодавчому рівні, а також розглянули деякі проблеми, з якими стикаються у своїй діяльності представники бізнесу. Подякували митній службі за старт електронного документообігу та Харківській митниці за відкритість до співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: