fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Харківської Митниці Держмитслужби

26/ 07/ 2021
  Продовжуємо діалог бізнесу із керівництвом Харківської Митниці Держмитслужби! Відбулася робоча зустріч керівників компаній та  суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv з новим в.о. начальника Харківської Митниці Держмитслужби Cергієм Таранчуком та його колегами. З 1 липня 2021 року Харківська митниця розпочала працювати як відокремлений підрозділ Державної митної служби України, зоною діяльності якої визначено виключно територію Харківщини. Про інфраструктуру Служби розповів заступник начальника управління забезпечення митного контролю та оформлення Генадій Веселовський. «Не зважаючи на погіршення показників у 2020р. через СOVID-19, станом на сьогодні плани діяльності Харківської Митниці Держмитслужби не лише реалізовані повністю, але й навіть перевиконані за рахунок збільшення товарообігу та активізації роботи суб’єктів господарювання», – зазначив Антон Борисенко, в.о першого заступника начальника митниці. Пан Таранчук відмітив, що оцінювати діяльність Служби повинен перш за все бізнес, який є «локомотивом змін». Ігор Балака, заступник голови Координаційної ради Харківського офісу EBA, наголосив на важливості тісної співпраці між бізнесом і державними органами та спільного обговорення проблемних питань. Дякуємо керівництву Харківської Митниці Держмитслужби за готовність реагувати на запит бізнесу та продовження плідного діалогу!

Продовжуємо діалог бізнесу із керівництвом Харківської Митниці Держмитслужби!

Відбулася робоча зустріч керівників компаній та  суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv з новим в.о. начальника Харківської Митниці Держмитслужби Cергієм Таранчуком та його колегами.

З 1 липня 2021 року Харківська митниця розпочала працювати як відокремлений підрозділ Державної митної служби України, зоною діяльності якої визначено виключно територію Харківщини. Про інфраструктуру Служби розповів заступник начальника управління забезпечення митного контролю та оформлення Генадій Веселовський.

«Не зважаючи на погіршення показників у 2020р. через СOVID-19, станом на сьогодні плани діяльності Харківської Митниці Держмитслужби не лише реалізовані повністю, але й навіть перевиконані за рахунок збільшення товарообігу та активізації роботи суб’єктів господарювання», – зазначив Антон Борисенко, в.о першого заступника начальника митниці.

Пан Таранчук відмітив, що оцінювати діяльність Служби повинен перш за все бізнес, який є «локомотивом змін».

Ігор Балака, заступник голови Координаційної ради Харківського офісу EBA, наголосив на важливості тісної співпраці між бізнесом і державними органами та спільного обговорення проблемних питань.

Дякуємо керівництву Харківської Митниці Держмитслужби за готовність реагувати на запит бізнесу та продовження плідного діалогу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: