fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Харківської Митниці

15/ 12/ 2021
  Продовжуємо діалог бізнесу із керівництвом Харківської Митниці! Відбулась зустріч представників компаній - суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv з в.о. начальника Харківської Митниці Олегом Шахраєм.  До заходу приєдналися керівники профільних підрозділів митниці, оскільки у розрізі змін законодавства у імпортерів/експортерів виникли питання щодо: митних процедур при заявлені товарів в режим спільного транзиту, надання документів під час митного оформлення вантажів, електронного документообігу тощо. Представники митниці просто та прозоро дали розяснення, які стосуються внесення змін до 631 Наказу Міністерства фінансів України в контексті оформлення тимчасових декларацій та процедур, що проводяться відділом митних компетенцій.  Варто відзначити, що засідання відбулось у інтерактивному форматі, тож в конструктивному діалозі платники податків отримали достатньо розгорнуті відповіді, що ґрунтуються на законодавчих актах та практичних прикладах. Дякуємо керівництву Харківської Митниці за готовність реагувати на запити бізнесу та продовжувати плідний діалог!

Продовжуємо діалог бізнесу із керівництвом Харківської Митниці!

Відбулась зустріч представників компаній – суб’єктів ЗЕД EBA Kharkiv з в.о. начальника Харківської Митниці Олегом Шахраєм. 

До заходу приєдналися керівники профільних підрозділів митниці, оскільки у розрізі змін законодавства у імпортерів/експортерів виникли питання щодо: митних процедур при заявлені товарів в режим спільного транзиту, надання документів під час митного оформлення вантажів, електронного документообігу тощо.

Представники митниці просто та прозоро дали роз’яснення, які стосуються внесення змін до 631 Наказу Міністерства фінансів України в контексті оформлення тимчасових декларацій та процедур, що проводяться відділом митних компетенцій. 

Варто відзначити, що засідання відбулось у інтерактивному форматі, тож в конструктивному діалозі платники податків отримали достатньо розгорнуті відповіді, що ґрунтуються на законодавчих актах та практичних прикладах.

Дякуємо керівництву Харківської Митниці за готовність реагувати на запити бізнесу та продовжувати плідний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: