fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом Галицької митниці Держмитслужби

10/ 09/ 2020
    Протягом тижня Західноукраїнський офіс Асоціації працював над ситуацією, що склалась на митних постах Львівської області. Була зібрана інформація від бізнесу та оперативно передана керівництву як Галицької митниці, так і в Державну Митну Службу України. Додатково, 10 вересня представники бізнесу Західноукраїнського офісу Асоціації зустрілись з керівництвом Галицької митниці Держмитслужби з метою обговорення поточної ситуації з розмитненням. Серед іншого, обговорення стосувалось затримок, пов’язаних із контролем митної вартості. Дискутували також щодо коректного застосування ст. 53 Митного кодексу України. Так, керівництво Галицької митниці налогошувало на тому, що витребування додаткових документів для підтвердження митної вартості була зумовлена спрацюванням системи управління ризиками при митному оформленні товарів. У свою чергу, представники бізнесу висловлювали необхідність дотримання службовими особами Держмитслужби уже заданої статті 53 у ході витребування додаткових документів для підтвердження митної вартості. За результатами зустрічі було прийнято рішення, що діалог між бізнесом та митницею продовжуватиметься з дотриманням принципу верховенства права. Від імені Асоціації дякуємо Ігорю Соколовському, голові митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, за активну позицію та професійну оцінку ситуації, яка склалась. Разом з тим, ситуація із розмитненням товарів та поданням декларантами документів для підтвердження митної вартості залишається складною, тому при виникненні у вас проблемних питань просимо звертатись до голови митного комітету за адресою sio@advice-group.com, тел. 050 434 71 31, та/або менеджера комітетів Мар’яни Зелінської за адресою Maryana.Zelinska@eba.com.ua, тел. 067 500 91 56.
01/

 

Протягом тижня Західноукраїнський офіс Асоціації працював над ситуацією, що склалась на митних постах Львівської області. Була зібрана інформація від бізнесу та оперативно передана керівництву як Галицької митниці, так і в Державну Митну Службу України.

Додатково, 10 вересня представники бізнесу Західноукраїнського офісу Асоціації зустрілись з керівництвом Галицької митниці Держмитслужби з метою обговорення поточної ситуації з розмитненням. Серед іншого, обговорення стосувалось затримок, пов’язаних із контролем митної вартості.

Дискутували також щодо коректного застосування ст. 53 Митного кодексу України. Так, керівництво Галицької митниці налогошувало на тому, що витребування додаткових документів для підтвердження митної вартості була зумовлена спрацюванням системи управління ризиками при митному оформленні товарів. У свою чергу, представники бізнесу висловлювали необхідність дотримання службовими особами Держмитслужби уже заданої статті 53 у ході витребування додаткових документів для підтвердження митної вартості.

За результатами зустрічі було прийнято рішення, що діалог між бізнесом та митницею продовжуватиметься з дотриманням принципу верховенства права.

Від імені Асоціації дякуємо Ігорю Соколовському, голові митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, за активну позицію та професійну оцінку ситуації, яка склалась.

Разом з тим, ситуація із розмитненням товарів та поданням декларантами документів для підтвердження митної вартості залишається складною, тому при виникненні у вас проблемних питань просимо звертатись до голови митного комітету за адресою sio@advice-group.com, тел. 050 434 71 31, та/або менеджера комітетів Мар’яни Зелінської за адресою Maryana.Zelinska@eba.com.ua, тел. 067 500 91 56.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: