fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівництвом БЕБ щодо питання протидії тіньовому ринку підакцизних товарів

29/ 02/ 2024
    Представники комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями та тютюнового комітету Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з керівництвом Бюро економічної безпеки України, щоб обговорити питання протидії тіньовому ринку підакцизних товарів. Учасники обговорили пропозиції БЕБ щодо вдосконалення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів. Зокрема йдеться про конкретизацію умов та порядку подання до контролюючого органу виробниками відомостей про продукцію хімічного і технічного призначення, для виробництва якої використовується спирт етиловий денатурований (визначення коду УКТЗЕД з урахуванням хімічних складових розчинників (розріджувачів), підтверджених висновком, виключно державними лабораторіями та сфери його застосування), провадження реєстрів виробників та обробників тютюну, затвердження норми сукупних втрат і відходів ферментованої тютюнової сировини на рівні 5% від загального обсягу та напрацювання алгоритму блокування платежів під час купівлі чи продажу нелегальних підакцизних товарів. На думку учасників зустрічі, такі дискусії потрібні для розуміння позиції легального бізнесу та напрацювання і запровадження дійсно дієвих заходів із запобігання нелегальному обігу підакцизних товарів.
01/

 

Представники комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями та тютюнового комітету Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з керівництвом Бюро економічної безпеки України, щоб обговорити питання протидії тіньовому ринку підакцизних товарів.

Учасники обговорили пропозиції БЕБ щодо вдосконалення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів. Зокрема йдеться про конкретизацію умов та порядку подання до контролюючого органу виробниками відомостей про продукцію хімічного і технічного призначення, для виробництва якої використовується спирт етиловий денатурований (визначення коду УКТЗЕД з урахуванням хімічних складових розчинників (розріджувачів), підтверджених висновком, виключно державними лабораторіями та сфери його застосування), провадження реєстрів виробників та обробників тютюну, затвердження норми сукупних втрат і відходів ферментованої тютюнової сировини на рівні 5% від загального обсягу та напрацювання алгоритму блокування платежів під час купівлі чи продажу нелегальних підакцизних товарів.

На думку учасників зустрічі, такі дискусії потрібні для розуміння позиції легального бізнесу та напрацювання і запровадження дійсно дієвих заходів із запобігання нелегальному обігу підакцизних товарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: