fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з керівником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

30/ 04/ 2021
  Західноукраїнський Офіс продовжує розвивати співпрацю із Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства! Відбулася зустріч Мар’яни Луцишин та Романа Величко, представників Офісу, із Анатолієм Дейнекою, начальником Львівського ОУЛМГ. За результатами зустрічі було обговорено: реорганізацію інституції; очікування щодо розвитку ринку деревини та її обробки; зміни у чинному законодавстві щодо регулювання відносин у лісовому господарстві; вплив екологічних обмежень на ефективність заготівлі лісових ресурсів; фактори ціноутворення на деревину. Також Західноукраїнський Офіс було запрошено долучитися до засідання Ради лісового сектору при Львівській обласній державній адміністрації, яке відбудеться 20 травня 2021 в рамках міжнародної виставки «Деревообробка 2021». На зустрічі було домовлено про подальший конструктивний діалог, тому якщо у Вас виникатимуть питання у сфері лісового господарства, просимо Вас звертатися до Офісу (Мар’яна Луцишин Maryana.Lutsyshyn@eba.com.ua). Дякуємо Анатолію Дейнеці за продуктивну зустріч та очікуємо продовження співпраці!

Західноукраїнський Офіс продовжує розвивати співпрацю із Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства! Відбулася зустріч Мар’яни Луцишин та Романа Величко, представників Офісу, із Анатолієм Дейнекою, начальником Львівського ОУЛМГ.

За результатами зустрічі було обговорено:

  • реорганізацію інституції;
  • очікування щодо розвитку ринку деревини та її обробки;
  • зміни у чинному законодавстві щодо регулювання відносин у лісовому господарстві;
  • вплив екологічних обмежень на ефективність заготівлі лісових ресурсів;
  • фактори ціноутворення на деревину.

Також Західноукраїнський Офіс було запрошено долучитися до засідання Ради лісового сектору при Львівській обласній державній адміністрації, яке відбудеться 20 травня 2021 в рамках міжнародної виставки «Деревообробка 2021».

На зустрічі було домовлено про подальший конструктивний діалог, тому якщо у Вас виникатимуть питання у сфері лісового господарства, просимо Вас звертатися до Офісу (Мар’яна Луцишин Maryana.Lutsyshyn@eba.com.ua).

Дякуємо Анатолію Дейнеці за продуктивну зустріч та очікуємо продовження співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: