fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч з Генеральним консулом Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) пані Танею Байєр

14/ 12/ 2021
  Відбулася зустріч керівників компаній EBA Kharkiv із Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс Дніпро) пані Танею Байєр. За чашкою кави обговорили шляхи подальшої співпраці між нашими країнами у різних сферах, бізнес-клімат та інвестиційний потенціал Харківщини. Ірина Коновалова, керівник Харківського офісу ЄБА, презентувала результати дослідження Асоціацією ділового клімату у регіонах. Було підкреслено, що наразі у Харкові переважній частині підприємств складно вести бізнес, хоча минулого року переважали задовільні оцінки. Зі свого боку більшість присутніх підтвердили негативні тенденції. Так, представники аграрного сектору Ігор Ботштейн (Паритет-Агро) та Юрій Михайлов (Юнітек) наголосили, що, хоча сільськогосподарські компанії закінчують 2021р. з гарними показниками, існують проблеми, що суттєво уповільнюють розвиток галузі. Серед ТОП-5: незадовільний стан залізничних перевезень; висока ціна на газ, що призводить до подорожчання сировини та добрива; низький рівень розвитку переробки продукції; рейдерство та  проблеми, пов’язані з відкриттям ринку землі. Тетяна Гавриш (ILF), Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина, підкреслила, що суттєвих змін потребує дозвільна система та архаїчний ручний документообіг, які призводять до корупційних ризиків. Крім того, пані Гавриш відмітила нагальну потребу створення системи сервісів для інвесторів з метою покращення бізнес-потенціалу Харківщини. З цією думкою погодився Сергій Політучий (ГК Фактор), який також зауважив, що  проблеми, з якими стикається бізнес, є загальнодержавними. Проте, деякі підприємці відмічають позитивні аспекти. Участь представників бізнесу у місцевій податковій політиці та наявність діалогу з органами місцевого самоврядування – такі оптимістичні зміни виокремив Ігор Балака (ВПФ Крона). Анна Чайка (Бізнес-елемент) вважає, що покращення має свій прояв також у високій якості фінансової звітності суб’єктів господарювання. EBA Kharkiv дякує пані Байер за нагоду поспілкуватися особисто та бажання почути голос бізнесу, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel- за теплий прийом!

Відбулася зустріч керівників компаній EBA Kharkiv із Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс Дніпро) пані Танею Байєр.

За чашкою кави обговорили шляхи подальшої співпраці між нашими країнами у різних сферах, бізнес-клімат та інвестиційний потенціал Харківщини.

Ірина Коновалова, керівник Харківського офісу ЄБА, презентувала результати дослідження Асоціацією ділового клімату у регіонах. Було підкреслено, що наразі у Харкові переважній частині підприємств складно вести бізнес, хоча минулого року переважали задовільні оцінки.

Зі свого боку більшість присутніх підтвердили негативні тенденції. Так, представники аграрного сектору Ігор Ботштейн (Паритет-Агро) та Юрій Михайлов (Юнітек) наголосили, що, хоча сільськогосподарські компанії закінчують 2021р. з гарними показниками, існують проблеми, що суттєво уповільнюють розвиток галузі. Серед ТОП-5: незадовільний стан залізничних перевезень; висока ціна на газ, що призводить до подорожчання сировини та добрива; низький рівень розвитку переробки продукції; рейдерство та  проблеми, пов’язані з відкриттям ринку землі.

Тетяна Гавриш (ILF), Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина, підкреслила, що суттєвих змін потребує дозвільна система та архаїчний ручний документообіг, які призводять до корупційних ризиків. Крім того, пані Гавриш відмітила нагальну потребу створення системи сервісів для інвесторів з метою покращення бізнес-потенціалу Харківщини. З цією думкою погодився Сергій Політучий (ГК Фактор), який також зауважив, що  проблеми, з якими стикається бізнес, є загальнодержавними.

Проте, деякі підприємці відмічають позитивні аспекти. Участь представників бізнесу у місцевій податковій політиці та наявність діалогу з органами місцевого самоврядування – такі оптимістичні зміни виокремив Ігор Балака (ВПФ Крона). Анна Чайка (Бізнес-елемент) вважає, що покращення має свій прояв також у високій якості фінансової звітності суб’єктів господарювання.

EBA Kharkiv дякує пані Байер за нагоду поспілкуватися особисто та бажання почути голос бізнесу, а партнеру локації Kharkiv Palace Hotel– за теплий прийом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: