fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Western EBA PR Hub щодо критичного мислення у період пост-правди

27/ 11/ 2019
  Тема критичного мислення в епоху пост-правди як ніколи актуальна! Ділимося цікавими моментами з Western EBA PR Hub: Потреба в інформації не зменшилася: якщо ви не дивитеся телевізор, то дивитеся YouTube, переглядаєте соцмережі, де ще більше можливостей для маніпуляцій. Оскільки люди зараз дуже багато часу проводять в соцмережах, навіть більше, ніж зі своїми сім‘ями, то ними стало дуже легко управляти. Дефіцит уваги посилює нездатність розпізнавати правду, а в страху люди ще менш уважні і більше піддаються маніпуляціям. Маніпуляція стала нормою. Люди ліниві, тому якщо хочете, щоб вони зробили те що вам потрібно - легенько підведіть їх до думки про дію. Почуття і точки зору витіснили факти. Експерт з фейбуку, якщо буде емоційніший, то переконає краще, ніж експерт. 270 000 000 фейк аккаунтів у фейсбуці у світі. Правда-це те, що вам вигідно. Алгоритми будуть змагатися за правду. Дякуємо Victor Halchynskyy за приклади маніпуляцій та модерацію, а Perfect PR за запрошення в гості, за цікаву презентацію та кейси! Раді були також вітати на зустрічі Роман Голубовський (Roman Golubovsky), натхненника UaReview, автора багатьох хайпових фейків!

Тема критичного мислення в епоху пост-правди як ніколи актуальна!

Ділимося цікавими моментами з Western EBA PR Hub:

  • Потреба в інформації не зменшилася: якщо ви не дивитеся телевізор, то дивитеся YouTube, переглядаєте соцмережі, де ще більше можливостей для маніпуляцій.
  • Оскільки люди зараз дуже багато часу проводять в соцмережах, навіть більше, ніж зі своїми сім‘ями, то ними стало дуже легко управляти.
  • Дефіцит уваги посилює нездатність розпізнавати правду, а в страху люди ще менш уважні і більше піддаються маніпуляціям.
  • Маніпуляція стала нормою.
  • Люди ліниві, тому якщо хочете, щоб вони зробили те що вам потрібно – легенько підведіть їх до думки про дію.
  • Почуття і точки зору витіснили факти.
  • Експерт з фейбуку, якщо буде емоційніший, то переконає краще, ніж експерт.
  • 270 000 000 фейк аккаунтів у фейсбуці у світі.
  • Правда-це те, що вам вигідно. Алгоритми будуть змагатися за правду.

Дякуємо Victor Halchynskyy за приклади маніпуляцій та модерацію, а Perfect PR за запрошення в гості, за цікаву презентацію та кейси! Раді були також вітати на зустрічі Роман Голубовський (Roman Golubovsky), натхненника UaReview, автора багатьох хайпових фейків!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: