fbpx

Зустріч регіональних офісів Асоціації у Дніпрі

31/ 01/ 2020
  У березні – Львів, в червні – Харків, Одеса у вересні, Київ в липні та листопаді і тепер – Дніпро! Нарешті наші регіональні колеги на чолі з Юлею Красновою, керівником регіонального департаменту ЕВА, завітали і до нас.  Зранку в офісі, на прогулянці та протягом обіду ми встигли обговорити робочі питання та обмінятись новинами. Родзинкою програми була друга половина дня – для наших гостей ми розробили класну програму для відпочинку, спілкування, де познайомили або нагадали практики із боротьби зі стресом, фокусування – і все це у форматі Pajama Party. Спеціально із Одеси ми запросили представників компанії Mindspot, єдиного в Україні майндфулнес-центру, центру розвитку навичок уваги та саморегуляції, для проведення практикуму mindfulness. Плюс фотосесія у стилі Pajama Party – такою була друга частина вечора.   Дякуємо колегам за візит, за цей день, за спілкування та чудовий настрій! Такі зустрічі дуже важливі для нас і вони надихають! І нагадують, що ми – мегакоманда, голос бізнесу з усіх куточків України! І в цьому сила ЕВА! 

У березні – Львів, в червні – Харків, Одеса у вересні, Київ в липні та листопаді і тепер – Дніпро! Нарешті наші регіональні колеги на чолі з Юлею Красновою, керівником регіонального департаменту ЕВА, завітали і до нас. 

Зранку в офісі, на прогулянці та протягом обіду ми встигли обговорити робочі питання та обмінятись новинами.

Родзинкою програми була друга половина дня – для наших гостей ми розробили класну програму для відпочинку, спілкування, де познайомили або нагадали практики із боротьби зі стресом, фокусування – і все це у форматі Pajama Party. Спеціально із Одеси ми запросили представників компанії Mindspot, єдиного в Україні майндфулнес-центру, центру розвитку навичок уваги та саморегуляції, для проведення практикуму mindfulness. Плюс фотосесія у стилі Pajama Party – такою була друга частина вечора.  

Дякуємо колегам за візит, за цей день, за спілкування та чудовий настрій! Такі зустрічі дуже важливі для нас і вони надихають! І нагадують, що ми – мегакоманда, голос бізнесу з усіх куточків України! І в цьому сила ЕВА! 

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: