fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч регіональної координаційної ради щодо питань безпеки бізнесу у ЛОДА

26/ 02/ 2018
    Цього року одним із пріоритетів в діяльності Асоціації у Західній Україні є питання безпеки бізнесу. У зв’язку з цим, сьогодні Регіональна координаційна рада Асоціації взяла участь у нараді з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції, ДФС та ін. На нараді присутні погодили провести додаткові спільні зустрічі членів Асоціації для початку з нацполіцією, СБУ та Управлінням протидії злочинності у сфері економіки, задля налагодження ефективної комунікації та обміну превентивними практиками в сфері попередження злочинності, кібер безпеки, антикорупційних заходів тощо. Дані зустрічі плануємо на другу половину березня. Дякуємо всім учасникам наради за продуктивний діалог!
01/

 

Цього року одним із пріоритетів в діяльності Асоціації у Західній Україні є питання безпеки бізнесу.

У зв’язку з цим, сьогодні Регіональна координаційна рада Асоціації взяла участь у нараді з керівниками правоохоронних та контролюючих органів, зокрема прокуратури, митниці, нацполіції, ДФС та ін.

На нараді присутні погодили провести додаткові спільні зустрічі членів Асоціації для початку з нацполіцією, СБУ та Управлінням протидії злочинності у сфері економіки, задля налагодження ефективної комунікації та обміну превентивними практиками в сфері попередження злочинності, кібер безпеки, антикорупційних заходів тощо.

Дані зустрічі плануємо на другу половину березня.

Дякуємо всім учасникам наради за продуктивний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: