fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч регіонального бізнесу з Сергієм Сличко, в. о. керівника Дніпропетровської митниці

20/ 08/ 2019
  20 серпня відбулась зустріч Дніпропетровської митниці з представниками бізнесу регіону, де мали можливість познайомитись з новим в. о. керівника митної служби Дніпропетровського регіону, Сергієм Сличко. За словами пана Сличко, на сьогодні Дніпропетровська митниця має відставання у надходженнях. Але рішення – не тиск чи надмірний контроль. Пріоритети на найближчий час: Діджиталізація процесів Недопущення корупції Пришвидшення процесів та прийняття рішень В. о. керівника митниці також представив пілотний проект щодо покращення та пришвидшення всіх процедур оформлення, який в майбутньому буде переданий на розгляд Максиму Нефьодову, Голові Митної служби України. Також, пан Сличко відмітив, що великою проблемою та перепоною для якісної та швидкої роботи є застаріла територія та обладнання – все це потребує модернізації. Наприкінці представники бізнесу задавали свої питання панові Сличко.

20 серпня відбулась зустріч Дніпропетровської митниці з представниками бізнесу регіону, де мали можливість познайомитись з новим в. о. керівника митної служби Дніпропетровського регіону, Сергієм Сличко.

За словами пана Сличко, на сьогодні Дніпропетровська митниця має відставання у надходженнях. Але рішення – не тиск чи надмірний контроль. Пріоритети на найближчий час:

  • Діджиталізація процесів
  • Недопущення корупції
  • Пришвидшення процесів та прийняття рішень

В. о. керівника митниці також представив пілотний проект щодо покращення та пришвидшення всіх процедур оформлення, який в майбутньому буде переданий на розгляд Максиму Нефьодову, Голові Митної служби України.

Також, пан Сличко відмітив, що великою проблемою та перепоною для якісної та швидкої роботи є застаріла територія та обладнання – все це потребує модернізації.

Наприкінці представники бізнесу задавали свої питання панові Сличко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: