fbpx

Зустріч регіонального бізнесу з Ксенією Ляпіною, Головою Державної регуляторної служби України

13/ 11/ 2018
    Які заходи у напрямку покращення умов ведення бізнесу та забезпечення прозорості контрольних процедур для українських підприємств впроваджуються з боку держави розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна на зустрічі 13 листопада у Дніпрі, до якої долучилися представники Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації. За словами пані Ляпіної одним із основних питань у фокусі уваги ДРСУ на 2019 рік є запуск єдиного всеукраїнського інспекційного порталу, на якому буде доступна повна інформація щодо річного плану перевірок підприємств з боку усіх державних служб, а також повні деталізовані звіти вже проведених перевірок та їх результати. «Держава прагне створити для бізнесу комфортні умови. Інспекційні перевірки діяльності підприємств мають бути максимально прозорими та зрозумілими. Наразі створюємо Інспекційний портал, який запрацює вже з 1 січня 2019-го. Там будь-який підприємець зможе дізнатися, коли йому чекати на перевірку і який орган її здійснюватиме», – зазначила  пані Ляпіна. Наступним кроком проведення реформи у сфері державного нагляду визначено вдосконалення нормативного регулювання, тобто впровадження системи розподілення компаній за групами ризику, і затвердження відповідних уніфікованих актів вимог до діяльності підприємтсва та єдиних процедур проведення перевірок. Як сказала пані голова, «така система впроваджується заради того, щоб стимулювати підприємців бути відповідальними і мати від цього вигоду. Таким чином, ми удосконалимо підхід до здійснення тих чи інших перевірок». Зустріч завершилася продуктивним діалогом, адже усі представники бізнес-спільноти, що були присутніми на зустрічі, мали нагоду поставити питання безпосередньо  пані голові, отримати на них розгорнуті відповіді й висловити свої побажання та рекомендації до роботи служби.
01/

 

Які заходи у напрямку покращення умов ведення бізнесу та забезпечення прозорості контрольних процедур для українських підприємств впроваджуються з боку держави розповіла голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна на зустрічі 13 листопада у Дніпрі, до якої долучилися представники Дніпровського офісу Європейської Бізнес Асоціації.

За словами пані Ляпіної одним із основних питань у фокусі уваги ДРСУ на 2019 рік є запуск єдиного всеукраїнського інспекційного порталу, на якому буде доступна повна інформація щодо річного плану перевірок підприємств з боку усіх державних служб, а також повні деталізовані звіти вже проведених перевірок та їх результати.

«Держава прагне створити для бізнесу комфортні умови. Інспекційні перевірки діяльності підприємств мають бути максимально прозорими та зрозумілими. Наразі створюємо Інспекційний портал, який запрацює вже з 1 січня 2019-го. Там будь-який підприємець зможе дізнатися, коли йому чекати на перевірку і який орган її здійснюватиме», – зазначила  пані Ляпіна.

Наступним кроком проведення реформи у сфері державного нагляду визначено вдосконалення нормативного регулювання, тобто впровадження системи розподілення компаній за групами ризику, і затвердження відповідних уніфікованих актів вимог до діяльності підприємтсва та єдиних процедур проведення перевірок.

Як сказала пані голова, «така система впроваджується заради того, щоб стимулювати підприємців бути відповідальними і мати від цього вигоду. Таким чином, ми удосконалимо підхід до здійснення тих чи інших перевірок».

Зустріч завершилася продуктивним діалогом, адже усі представники бізнес-спільноти, що були присутніми на зустрічі, мали нагоду поставити питання безпосередньо  пані голові, отримати на них розгорнуті відповіді й висловити свої побажання та рекомендації до роботи служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: